SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja dietka .

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
Chciałbym przedstawic swoja diete ktora bedzie na przyszlosc realizowana . Jezeli widzicie jakies bledy lub cos do poprawki prosze pisac.

Rano - Mleko z platkami owsianymi + owoc

Tu mam obiad (Juz on nie zalezy od mnie jak bedzie wygladal . )

Przed treningiem - Obalam torebke ryzu z warzywkami, jogurt naturalny i rowniez owoc do tego. Luskany slonecznik okolo 80gr . / Tutaj chcialbym wrzucic okolo 30 gr ostrowi.

Podczas treningu - Woda zrodlana .

Po treningu - Ryz + warzywa / Tutaj chcialbym wrzucic okolo okolo 30g ostrowi.
Pozniej wpada rowniez i twarog tutaj .

Teraz mam pytanie powinienem jesc posilki godzine przed i po treningu ?
Wiem ze nigdzie tutaj nie widzicie miesa typu cycek z kurczaka lecz go tez raz jem raz nie . W zaleznosci czy mam go czy nie .

Dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Jedzenie jajek nie wpłynie samo w sobie negatywnie, a 1 z rana i 1 po treningu to dość mało szczególnie ta ilość rano, śniadanie to najważniejszy posiłek w ciagu dnia więc wrzuć tam z 4 jajka a te z potreningu najwyżej wywal i daj samo mięso plus ta ostrowie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 368
rozpisz może swoją dietę tak jak jest to opisane w tematach podwiesoznych..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
Ale ja tu nie widze nic nie jasnego.
Diete rozpisalem na podzial od sniadania do snu . Nie ma nic tutaj nie widocznego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
Jezeli Ci chodzi w jakich ilosciach to wszystko jem to w takim jak potrzebuje. Diete rozpisalem po to aby sie zapytac czy jest poprawna w posilkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Dietę oceniamy na podsatwie kompleksowych informacji, których źrodłem jest czytelny rozkąłd posiłków z uwzglednieniem gramatury, ilosci kcal oraz b/w/t.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 679 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3873
hahaha nie bądź naiwny ze ci odpowiedzą chodź i byś napisał z tym wszystkim co trzeba i jak miał byś cos źle to oni by nie poprawili chodź byś nie wiem jak prosił możesz im nawet do d*** wejść to oni ci wkleją link, to nic ze czegoś nie rozumiesz masz link i ty masz się radować, bo przecież pomoc to teraz jest w cenie…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7753
musisz dorzucic mieso jako zrodło bialka bo bez tego bardzo słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
Czyli mam dorzucic miesko w posilkach dajmy na to po treningowych ? A tak pozatym to nie jest zle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3114
sadasa
hahaha nie bądź naiwny ze ci odpowiedzą chodź i byś napisał z tym wszystkim co trzeba i jak miał byś cos źle to oni by nie poprawili chodź byś nie wiem jak prosił możesz im nawet do d*** wejść to oni ci wkleją link, to nic ze czegoś nie rozumiesz masz link i ty masz się radować, bo przecież pomoc to teraz jest w cenie…


Jak Ci się to nie podoba to weż zmień forum bo widze ze co post płaczesz że nikt nie pomaga.
P3ch- Jak mamy Ci pomoc jak nic o tobie nie wiemy, w ogóle czy to masa czy redukcja czy hooy wie co.
Wypelnij ankiete,zrób zrzut diety z potreningu.pl wtedy napewno chłopaki Ci pomoga. Wszystko w tematach podwieszonych. Pozdrawiam

"Na świecie tyle szmat,a podłoga nadal brudna"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Wejdź na potreningu.pl i zrób zrzut ;] będzie o wiele łatwiej bo możesz jeść to co napisałeś w ilościach po 10g z każdego rodzaju jedzenia i co ktoś napisze, że dobrze, ty się będziesz jarać, a będzie lipa ( to tylko przykład ;])
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1388
Nie bardzo rozumiem o co wam chodzi, co mam zrobic na potreningu.pl ? Rozumiem ze mam wypelnic ankiete i napisac ilosci w jakich jem te posilki ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posiłek

Następny temat

Typ budowy i dieta do spawdzenia

WHEY premium