SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiłek

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1334
Cześć, może mi ktoś powiedzieć czemu kiedy się np. najjem po obiedzie, to po krótkim czasie jestem znów głodny? Czasami mam tak że zjem, jestem najedzony i za 20min już jestem glodny :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
ciężko jednoznacznie powiedzieć-
może być kilka powodów-może zjadasz za mało kalorii,może zjadasz zbyt przetworzone produkty(które są pozbawione np.błonnika) albo zjadasz za mało warzyw(które pomagają się "zapchać")

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1334
wątpie w to bo wczoraj zjadłem 2 kotlety z piersi + ziemniaki i sałatka po 20 min. brzuch burczy :> więc raczej za mało nie jem :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
najłatwiej będzie coś stwierdzić,gdy przedstawisz całą swoją obecną dietę

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1334
żadnej diety nie stosuję. Jednak mogę napisać co codziennie spożywam. Śniadanie Płatkki z mlekiem (0.5l), serek 0.5l 2 śniadanie to poprostu 2 bułki słodkie w szkole, obiad codziennie mięso z ziemniakami, lub ryżem + sałatka jakaś, podwieczorek serek + płatki, kolacja zjem jakiegoś kotleta jak zostanie po obiedzie, serek i coś tam jeszcze się znajdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Z tego wynika,że w/w przeze mnie opcje są jak najbardziej możliwe
Zwiększ w diecie udział warzyw i owoców-dodawaj do każdego posiłku
Zamiast słodkich bułek,płatków,jasnego pieczywa włącz do diety kaszę gryczaną,jęczmienną,ryż brązowy/parboiled,makaron pełnoziarnisty,płatki owsiane,chleb żytni razowy
Czerp też tłuszcze z wartościowych źródeł jak orzechy włoskie/pestki dyni/świeże,tłuste ryby/migdały/oliwa


Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2013-03-19 21:09:14

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1334
Ryby spożywam dość często, warzywa też zapomnialem napisać ale to pomidory, ogórki codziennie jem. A co dostarczają pestki dyni i orzechy włoskie? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
http://dobradieta.pl/tabele.php?cmd=show_entry&lp=401
http://dobradieta.pl/tabele.php?cmd=show_entry&lp=402
Urozmaicaj,żeby nie było ciągle pomidorów i ogórków

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta przykładowa

Następny temat

Moja dietka .

WHEY premium