SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj pierwszy dziennik. Ciekawa historia wrecz uzekajaca. Oj ciezko to idzie...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3693 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47308
poza tym na watlym cialku kazda nawet najmniejsza falda na brzuchu wydaje sie byc duza opona...robiac troche miesni i powiekszajac pozostale obwody poza spaleniem z brzucha poprawia sie tez proporcje i wizualnie bedzie to wygladac duzo lepiej

I'm
#1
So why
Try harder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Słuchaj co Ci dziewczyny radzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Cześć !
Na śniadanie też proponuję jaja , twaróg jest wolno przyswajalny i lepiej zapodać na noc .
Jest prawie jesień więc też raczej proponuję łapanie masy niż redukowanie wagi w Twoim przypadku .

PS. Też lubię DR. House'a , zaliczyłem wszystkie odcinki

Pozdro/


Zmieniony przez - demolub w dniu 2010-08-29 12:12:17

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
Jestem z powrotem, goscie pojechali jakies pol godz temu, pozmywalem i jeste.
Dzisiaj akurat z zamiana udka na piers z kurczaka nie bylo problemu bo bylo tego duzo :P Zamienilem posilek 3z4 tak jak radzil rr-28. Ale nie bardzo wiem jakby tu dozucic tych kalori i do ktorego posilku mniej wiecej , ale na to przyjdzie czas, do pazdziernika pojade jeszcze na redukcji a w srodku jesieni zabieram sie za mase tak jak radzicie. Oraz podkrece aeroby do 3h dziennie albo 2, zalezy czy wytrzymam.
Myslalem tez o zapisaniu sie na jakies dodatkowe sztuki walki. Ma ktos pomysl ? mam do wyboru Karate kikushin, judo, jujitsu, sambo, muai thai, boks. Kolejny raz dziekuje za porady.

obliques, mi starcza troche niestety zebra. Zreszta mam tak od zawsze nawet przy wadze 108 kg mi lekko odstawaly, troche je zabudowalem miesniami , ale to malo , zreszta i tak ich nie widac. No to mysle ze zaczne tak od pazdziernika no chyba ze lepiej by bylo od teraz. Chociaz chcialbym dokonczyc ten cykl na redukcje, w sumie go jeszcze nie zaczalem. Bedzie ciekawie.

hubert wlasnie slucham i mam spory dylemat :P zeby do pezdziernika zakonczyc redukcje i potem do grudnia mase.

Czesc demolub Wlasnie to zrobilem zamienilem na dwa jaja ten twarog no do zimy mysle tez zlapac troche masy, tak jak pisalem wyzej w pazdzierniku zakonczyc redukje i zaczac mase.
A w zime to raczej sie chyba przybiera tez ? :P W ogole to dzieki za odwiedziny :PP ja to chyba maniakiem Housa jestem , mam sporo jego gadzetow, i ogladalem wszystkie odcinki 3 raz. Wiem to juz jest mania , ale kazdy jakas ma :)

mala_mi NO tak to niestety wyglada, jakby skora wisiala albo jakbym pracowal dlugie lata nad brzuchem z jedzenia i piwa

Platki owsiane 100g
mleko 2% 200
Orzechy wloskie 25 g
Jaja kurze 120g

Posilek II
Chleb zytni pelnoziarnisty 70g
Jaja kurze 180g (3 jajka)
Pomidor 75g
Oliwa 20g nie wiem czy moze byc olej rzepakowy albo orzechy


Posilek III
Udko lub piers z kury 125 g
kasza lub ryz 40g
pekinska 50g
ogorek kiszony 50g
jaja kurze (1 jajko gotowane)

trening

Posilek IV
Kasza gryczana 50g lub ryz
Piersi z kurczaka 125g
Pekinska 50g
Ogorek kiszony 50g

Posilek V
Ser twarogowy poltlusty
Cebula
Pomidor

Zamienilem zwyklego ogorka na kiszonego, bo czytalem gdzies na forum ze lepiej nie laczyc. Tylko z jakiego to pododu zapomnialem , ale wiem ze jakis wazny.

Niektóre niekorzystne połączenia to: ogórek i pomidor - a dokładnie ogórek i bogate w witaminę C pokarmy. Ogórek zawiera enzym askorbinowy, który niszczy witaminę C. Jadany osobno jest doskonałym niskokalorycznym pokarmem zawierającym witaminy i sole mineralne. Łącząc pomidor i biały ser narażasz się na bolesną chorobę stawów. Pojedyncze spożycie takiego zestawu nie spowoduje schorzenia, ale stosowanie takiej diety przez kilka tygodni juz jest zagrożeniem. Pipijanie mocną herbatą ciasta drożdżowego może zwiększyć utratę witaminy B1. Ryby morskie smażone na oleju słonecznikowym lub kukurydzianym moga przyspieszać starzenie, a czerwone mięso popijane winem może prowadzić do anemii. Ziemniaki polane masełkiem - pycha ale niestety tuczy. Unikaj także połączeń kiwi z żelatyną, czosnku i drożdży, a nawet naparu bardzo mocnej herbaty z dużą ilością cytryny. Popijając zaś niektóre grzyby alkoholem możesz doprowadzić do niestrawności lub nawet ciężkiego zatrucia. Tu wlasnie pisze o tym "ogorek + pomidor

Zmieniony przez - housey w dniu 2010-08-29 20:04:47

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143








A tu te zdj co mialem zrobic :D

Normalnie Najman . Mam jeszcze pytanie jedno czy w trakkcie regeneracji moge sobie cwiczyc teraz tak lekko ? znaczy tak jak w trakcie tygodnia gdy cwicze tylko rzecz jasna z mniejsza intensywnoscia, po 1 serie kazdej parti ciala ?

PS: Dziewczyny nie przestraszcie sie

Zmieniony przez - housey w dniu 2010-08-29 20:13:12

Zmieniony przez - housey w dniu 2010-08-29 20:25:17

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
rob wpiski z treningow i diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
housey
Nie taka straszna oponka jak ją nam przedstawiłeś na fotach
Ja bym masował od zaraz .

Jestem z powrotem, goscie pojechali jakies pol godz temu, pozmywalem i jeste.

Coś krótka ta gościna odpustowa , nie żeby mieli jeść i pić do rana ale pamietam że u mnie z trudem odchodzili od stołów

ja to chyba maniakiem Housa jestem , mam sporo jego gadzetow, i ogladalem wszystkie odcinki 3 raz.

No na ja na razie obejrzałem X 1
Teraz czekam na sezon 7 , premiera pierwszego odcinka w USA już 20 września , tytuł ''Now What?'' .

Co do jaj to bym ze cztery na to śniadanko szamał .

Sog !

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
Dieta

1 posilek okolo 9
Platki owsiane 100g
mleko 2% 200 dzissiaj mialem mleko 3,2%
Orzechy wloskie 25 g
Jaja kurze 120g

2 posilek okolo 12 30 wtedy z kosciola przyszedlem
Pieczywo chrulie 70g
Jaja kurze 180g (3 jajka)
Pomidor 75g
olej rzepakowy 20g ale wypilem go z lyzki bo nie bylo z czym polaczyc, ochyda

3posilek 15
piers z kury tylko w panierce na teflonie zrobiona, nie wiem czy tak moze byc, panierka z samego jajka.
makaron zamiast ryzu 40g
pekinska
ogorek

jak zjadlem 3 posilek ogladalem kubice i robilem pompki i ABSII
Mozna robic wiecej serwi w dniu tego ABS?

posilek 4 okolo 6
makaron 50g
piers z kuraka 100 bo mala strasznie byla
pekinska
ogoras kiszony

5 posilek godz 21 10

cebula
pomidor
i tutaj jest problem bo nie ma twarogu ;( moze jako ?

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
a jak ty wazysz te jedzenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
demolub mi sie wydaje straszna, szczegolnei jak sie pochyle to widac... . Nie wiem nie mam pewnosci co do tego masowania, nie obrazicie sie jak zaczne od pazdziernika?

heh no ale jedli i pili, zostaliby do rana , ale jutro jest poniedzialek i do roboty kazdy o 6 wstaje. A poza tym jeszcze chcieli pojechac na dozynki wojewodzkie w Pietrowicach Wielkich, to jest 12 km ode mnie.
O widze wiesz juz co nieco o 7 sezonie, ale Bohater i Aktor sa ze soba powiazani, ten od wszystkich stroni i ten. Rozni ich pewnosc siebie. Ale co ja wiem o Hugh'u :P.
To musze jeszcze jedna kure dokupic zeby je niosla :P postaram sie jeszcze jedno wrzucic.
Dzieki i nawazajem

NIe ma lipy !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego zacząć?

Następny temat

60kg teraz 80kg co dalej.. bo grubo troche

WHEY premium