SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj pierwszy dziennik. Ciekawa historia wrecz uzekajaca. Oj ciezko to idzie...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
No ja tez lubie, ale tylko niektore kobiety preferuja silownie :) Mezczyzni w wiekszosci

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
A wlasnie zapomnialem ze niedawno zakupilem sobie gryf prosty 180cm i dostalem pas neoprenowy. Preferujecie nosic czy raczej jak sobie chce? :)

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
Sa i zdjecia tylko jak je wkleic ?:P

A jako ze dzisaij jest koniec , (ostatni dzien) mojego FBW sprawdzilem na co mnie stac :D. Od dzisiaj tydzien regeneracji i zabieram sie za traning jaki napisalem pare postow temu.

Trening dzisiejszy:

Przysiady ze sztanga 60 kg 4sx20pow
Wioslowanie Hantlami w opadzie 18 kg 4s 20pow
Wyciskanie na plaskiej 55kg 4s 30 pow
Pompki (80kg ^^) 1s 25 pow
Wyciskanie hantlami zza glowy 15kg 3s 15 pow
Unoszenie hantli bokiek 7,5 kg 3s 20 pow
uginanie ramion z hantlami 15kg 3s 20pow
Uginanie ramion ze sztanga 30 kg 1s 20 pow
Wyciskanie francuskie hantlami 15 kg 3s 20 pow (lewa dalem rade tylko 15 pow)

Po silowym poszedlem na 15-20 min na worek i skakanke.

Teraz jak juz pisalem regeneracja i biore sie za nowy trening i diete. :)
Fiuuuu


Zmieniony przez - housey w dniu 2010-08-27 18:43:25

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143


No to narazie ja, a reszta zdj bedzie mysle w niedziele, jesli poczekacie A jak tam z trenngiem i dieta sa jakies zastrzezenia ? bo nie wiem co mam robic w sumie, porsze o jakas krytyke










Zmieniony przez - housey w dniu 2010-08-27 21:40:12

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
Wpis 28.08.2010

No wiec dzisiaj wstalem rano okolo 7, zjadlem 1 posilke i poszedlem na worek bo strasznie u mnie pada a w taka pogode nie da sie biegac ani jezdzic rowerem. Cwiczylem moze z 40 min tak zeby sie za bardzo nie zmeczyc, wkoncu regeneracja, a siedziec w domu tak poprostu nie moge. .

Zmieniony przez - housey w dniu 2010-08-28 11:52:42

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
Nie wiem jak moje cialo zareaguje na ta diete. Hmm waga stoi od 3 tyg na poziomie 80 kg.
A moje zerowe zapotrzebowanie na 1 kg ciala to B 2.0g/kg T 1.0g/kg WW 3.4g/kg

tego i ja niewiem jak na ta diete zareagujesz, moze wrozka ci to powie
jak waga stoi a od dluzszego czasu stosujesz ta diete to masz dwa sposoby zwiekszyc aeroby lub uciac delikatnie kal i ja bym podbil bialko a uciol ww
bialka 2,5g/kg, a ja nawet maks pod 3 bym sprobowal jak jestes na redukcj
ale na poczatek 2,5 mozesz sprawdzic i w to miejsce uciol ww




Platki owsiane 100g
mleko 2% 200
Orzechy wloskie 25 g dodaj bialko

Posilek II
Chleb zytni pelnoziarnisty 70g
Jaja kurze 180g (3 jajka)
Pomidor 75g
Oliwa 20g ok

Posilek III
Kasza gryczana 50g
Piersi z kurczaka 125g
Pekinska 50g
Ogorek 50g ok

zakladam ze tu trening

Posilek IV
Tunczyk w wodzie 125 g
kasza gryczana 40g
pekinska 50g
ogorek 50g jak to posilek potreningowy to bez tluszczow
jaja kurze (1 jajko gotowane)

Posilek V
Ser twarogowy poltlusty
Cebula
Pomidor ok

na moje oko wporzadku dieta po za tymi malymi korektami
w posilku oklolo treningowym bez tluszczow a w szczegolnosci w posilku potreningowym same bialko i ww

co do treningu to nawet niepatrze bo sa tu co sie znaja na tym dobrze to oni ci podpowiedza

P.S
jak chcesz redukowac krec jak najwiecej aero imo to najlepszy sposob 60min dziennie to minimum
ale ty masz malutko masy wiec moze na zime dozuc pare kg dobrego miesa a na wiosne redukcje zrob




Zmieniony przez - rr-28 w dniu 2010-08-28 12:18:03

Zmieniony przez - rr-28 w dniu 2010-08-28 12:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
aha to jak skoncze to co mam zrobic dzisiaj to wkleje poprawiona diete, bo teraz w niedziele u nas we wsi odpust jest i musze troche dom ogarnac bo beda goscie itd, a za 2 tyg dozynki wojewodzkie mamy ^^

Dizeki za rady , no przydaloby sie jakas wrozke albo kogos zatrudnic. Mysle ze zwieksze aeroby i podetne wegle kosztem bialka. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Powinienem jakos zareagowac :) a co do sernika to nie wiem co w nim nadzwyczajnego (owoce) ?:P

PS dodam ze po wczorajszym ABS II tak mnie miesnie brzucha rwa, to jednak co innego niz a6w. Wczoraj zrobilem tego ABS II dwie serie moze dlatego.
Czekam na poprawe treningu
Hmm mysle ze od pazdziernika bede zrobie troche masy. Od nastepnego roku do waoja na zawodowego sie wybieram , tam nie ebdzie czasu na diety itd. Wiec musze sie postarac w ten rok zrobic jak nawjecej. i Krecic Aeroby
zdr

Zmieniony przez - housey w dniu 2010-08-28 12:24:47

Zmieniony przez - housey w dniu 2010-08-28 12:26:55

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
witam ja tez jestem gdyby nie link w dzienniku rr-28 to bym tu nie trafił bo wczraj link w podpisie nie działał
co do diety to juz mas zpoprawiona a jesli chodzi o trening niestety nie pomoge bo iz sie za bardzo na tym nie znam

widze ze redukujesz ale po zdj widac ze za bardzo nie ma czego redukowac bo zdało by sie dołozyc troche miecha

a co do sernika to nie chodziło o owoce tylko o to ze sernik w sklepie czy ten mamusi z rosa jest nie zdrowy pełno cukru i niezdrowych tłuszczy, a ten co robił rr albo ja i wiele innych forumowiczów to jest zdowy i nadaje sie na pełnowartosciowy posiłek
mozesz go wypróbowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
zero koncentracji spostrzegawczosci i logicznego skladania faktow z twojej strony
co jest w kupnym serniku? jaki sklad takiego sernika?
co mama daje do sernika? jak niewiesz poczytaj zapytaj mamy pomysl i jak dojdziesz to napisz, to taki rebusik dla ciebie

O PATRZ MARIAN a ja mu rebusa chcialem dac to zanim zadal by pytanie lub powiedzial cos glupiego to by pomyslal, bo najlepsza lekcja [nauka] jest jak sie samemu wyciagnie wnioski a nie ktos jak na tacy wylozy bo tak wpadnie jednym uche a drugim wypadnie

owoce to akurat mily malo szkodliwy w takiej ilosci dodatek
ale owoce owocom nierowne to tez trzeba wziasc pod uwage

no popraw i musisz obserwowac jak bedziesz reagowal na ta diete bo kazdy jest troche inny i inaczej reaguje na dane skladniki

co do tego treningu brzucha to jak chcesz zrobic tam mase to tez musisz z obciazeniem cwiczyc
zerknij w moim dzienniku moze ci cos pomoze moj trening brzucha
bo na tych fotach co dales niewidac wlasnie tej czesci na ktorej ci najbardziej zalezy [brzuch]
zrob moze dokladniejsze fotki tzn zeby lepiej sylwetke bylo widac bo po zdjeciach najlepiej postepy oceniac wtedy latwiej bedzie ci cos konkretnego doradzac

Zmieniony przez - rr-28 w dniu 2010-08-28 12:37:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
osz kurde sorry ze juz napisałem rozwiazanie rebusa

a dzis robiłem to cwiczenie z twojego dziennika na brzuch unoszenie nog 4s x20pow i całkiem niexle wczesniej juz tez to cwiczenie robiłem tylko nie opuszczałem tak powoli tylko szybciej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego zacząć?

Następny temat

60kg teraz 80kg co dalej.. bo grubo troche

WHEY premium