SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj pierwszy dziennik. Ciekawa historia wrecz uzekajaca. Oj ciezko to idzie...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
Martucca
Spoko wracam od poniedzialku chyba :P

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też ruszam od jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
O to bedzie jakis doping chociaz :P Wieczorem wrzuce to i owo :) Dzisiaj bieglem na 1km poprawilem czas o 40 s , mialem czas 3:45 :)

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
No i zaczelo sie, mam taki problem. W trakcie tej redukcji cos zlego stalo sie z moja klatka ... mianowicie nie wyciskam teraz 60 kg na serie tak jak bylo kiedys, wycisne to raz... Na serie ciezko mi wziasc teraz 40 kg... nie wiem co sie dzieje, byc moze to przez ta redukcje, nie wiem... Co o tym sadzicie ?

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To może być skutek redukcji, a jakże. W jednym z cyklów redukcyjnych tak osłabłam, że nie miałam siły pedałować na rowerku przy najlżejszym obciążeniu
Może to też być zmęczenie układu nerwowego. Miałeś teraz jakąś przerwę w treningach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
Mialem okolo 2 tyg temu przerwe, znaczy w sumie to byla regeneracja i tylko biegalem ;) Ale tydzien temu dozynki tez byly i niezle dalem w palnik , to moze od tego ? Wypilem 15 piw zjadlem frytki i tyle. Ale przerwy jako takiej dluzszej nie mialem ;/
A dzisiaj mam straszne zakwasy...

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie spadek formy po przerwie jest normalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
Mysle ze u kazdego tak jest, ale mysle ze to jednak ta redukcja :)

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
I na dodatek jak ojciec obserwuje moja dieta to mowi ze zachowuje sie jak idiota zamiast jesc normalnie... nie wiem nie lubi ludzi ktorzy maja inna teorie zywieniowa niz on ...

NIe ma lipy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1143
WPIS 21.09.10
Dieta
Posilek I
Płatki ows
mleko
Olej rzepakowy,
Jaja kurze 2

Posilek II
Chleb chrupki
Jaja kurze 3
Pomidor
Olej rzepakowy, Chyba troche przesadzilem bo brzuch mnie bolal po nim

Posilek III
Udko
ryz
Papryka

Posilek IV
ryz 50g
Poledwica
Papryka

Posiek V
Twarog
kiszony
cebula
Oliwa :)

NIe ma lipy !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Od czego zacząć?

Następny temat

60kg teraz 80kg co dalej.. bo grubo troche

WHEY premium