SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moge?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1394
Witam mam 14 lat i ćwicze z 3 miesiące, mam 2 hantle ( talerze 2x2kg, 2x1kg, 2x0,5kg) Mam ćwiczyc codziennie czy co 2dni albo w ogóle narazie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
lepiej idz pokopać piłkę, albo poplywać na basenie

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
Moim zdaniem 14 lat to za mało, by isc na siłke. Ale w twoim przypadku gdy masz hantelki mozesz je w jakis sposób wykorzystac. dodaj do tego jakies biegi, brzuszki, pompki, i narazie wystarczy. Hantlami mozna cwiczyc biceps, klate, bary i bedzie git jak narazie, a za jakies 2 lata mozesz pomyslec jeszcze dodatkowo o siłce.
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Ułuz sobie jakis plan...
Cwicz co drogi dzien rozna partie miesni.
Np. Poniedzialek, Sroda, Piatek. :)

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1394
No dokładnie tak jak powiedziałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
Ja mam biceps 28 cm.
ćwicze na hantlach co 2 dni,robię kilka seri (zwiększam ciężar)
np.30,25,20,15,15 ćwiczę od około 2 miesięcy,narazie nie widzę efektów,co robie źle,jakieś rady ?

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Witam!
iceman20 poczytaj sobie to moze na cos ci sie przyda.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.htm#biceps
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
sadze ze robisz trening na mase bo przy 28 cm w lapie niema co zezbic. Proponuje ci zebys na mase wykonywał od 8 do 15 powturzen w serii .i postaraj sie o wiekrzy ciezar.

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1085 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21241
Niecwicz samego bicepsu bo sie nieoplaca sprubuj skolowac sobie sprzet i cwicz całe ciało.
Pozdrawiam!

Pozdro dla wszystkich.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474
1. Następnym razem pisz o co chodzi w temacie a nie, żeby temat brzmiał "Mogę?".
2. Porzuć jaką kolwiek myśl o ćwiczeniu, Twój organizm jest za młody na takie obciążenie.
3. Polecam pływanie, sporty ogólnorozwojowe, drużynowe itd. itp.
Możesz sobie robić pompki, brzuszki i tak dalej. Później jak już będziesz chodził na siłkę tak w wieku 16-17 lat to zobaczysz, że będzie łatwiej. Bicepsem się nie przejmuj, jesteś jeszcze młody i biceps nie będzie super wielki - przyjdzie na to czas.

Pozdro 600
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
cwicze cale cialo tzn.pompki,brzuszki,ekspander,drązek,sprezyna.
ok skoluje wiekszy ciezar,ale ile robic seri ?? czy w wakacje mialbym szanse na 30 cm ? sogi duchowe..

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyperion czy Spartan?

Następny temat

odżywki z czech

WHEY premium