SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moduł majowy Krata na Lato 2023

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131173
Paatik
trudno sie robi...
Rzeczywiście trudno - ciężko będzie znaleźć kąt nagrania aby był widoczny kontakt kolana z łokciem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Bez przesady zadanie jest ok. tylko wykonanie wystarczy doprecyzować .
Mam na myśli sposób wykonania ruchu u nas w WW po to się np. wprowadziło akcent ( chwilowe zauważalne zatrzymanie ruchu sztangi na wyproście ) żeby nie było wątpliwości że ruch został zakończony w zakresie jakie przewiduje regulamin.
Tu również sprawe by załatwiło chwilowe zatrzymanie ruchu przy łokciu w planku niskim i chwilowe zatrzymanie kolana w okolicy łokcia w planku wysokim .Przy takim wykonaniu łatwo ocenić zakres ruchu ustawiając kamerę z boku .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607884
Paatik nie robi się trudno. Jak zwykle uczestnicy komplikują najprostsze zadania

Ojan wystarczy nagrać od boku i widać przynajmniej jedno kolano. Jeśli ktoś na drugie którego nie widać będzie oszukiwał to trudno. Zakładam że wszyscy walczymy fair play a nie kombinujemy jak oszukać żeby nie było widać

Wycwiel w planku wysokim ma być tzw. mountain climbers. Kolano powinno być na wysokości mniej więcej klatki piersiowej, musi wyraźne przekroczyć linię bioder i brzucha.




Catalaja super, ale z takim dopingiem to nie mogło być inaczej a jakie emocje
We wznosach 5 sekwencji zrobione. Ciekawe czy uda się komuś przyspieszyć na tyle żeby zrobić 6x?
Brzuszki z 20kg też zaliczone, lekko to wyszło.
Sekwencja z plankiem ładnie tylko do poprawy to kolano - musi dotknąć ręki (może nie łokcia bo łokieć jest na podłodze ale ręki nad łokciem czyli okolice tricepsa tak jak na moim filmiku). Mimo tego kolanka i tak podziwiam bo ciężko utrzymać tyle czasu te pozycje.
No i zazdroszczę takiej ekipy, aż się chce iść potrenować jak człowiek słyszy głosy na filmiku


Paatik tu też kolanko w plankach do poprawy
W brzuszkach jak zwykle za dużo a to znaczy że spokojnie można brać kolejny ciężar (nie widzę na filmiku ile ten kettel miał?) Jeszcze tylko aktualna waga i nożna wyliczyć wilksa.
Sekwencja wznosów zaliczona Teraz próbuj drugą bo czasu jest wystarczająco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627762
Viki - KB miał 24kg, jest na końcu pokazane, ale tam wyblakłe strasznie te cyferki. Już ciężkawo...
Waga - ciągle się boję wejść:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131173
Paatik
Viki - KB miał 24kg, jest na końcu pokazane, ale tam wyblakłe strasznie te cyferki. Już ciężkawo...
Waga - ciągle się boję wejść:)
Nie martw się tym - liczy się sprawność i wygląd a nie cyferki na wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131173
Pierwsze koty za płoty
Mimo wszystko nie spodziewałem się takiej porażki! Zadanie nr. 3 wykazało całą moją słabość koordynacyjną i wytrzymałościową!

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Poza konkursem dla goniących zająca :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Ojan graty ale kolankiem nie dotykałeś ramienia
Drazekm po za konkursem bo nie klaskałeś ?
No super i o to chodzi no pagadi zajac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Poza konkursem bo nie chce mi się robić dokładnie i pozostałych zadań, chciałem tylko spróbować czy można więcej sekwencji i wyszło mi że w takiej wersji jak robiłem czasu jest na 7 sekwencji, ale ja nie mam na tyle kondycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
E no moze teraz nie masz ale do końca maja daleko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROBIĘ TO NA CO WŁAŚNIE MAM OCHOTE CZ.2

Następny temat

WYZWANIE DLA 35+

WHEY premium