SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moduł majowy Krata na Lato 2023

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3355 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108100
O nie nie, od poczatku pisalam ze mnie ten konkurs nie interesuje przeciez w scyzorykach czulam sie slaba i nie zalezalo mi kompletnie na poprawie akurat tego skillu, wiec nie startowalam, moze gdyby byly jakies pojedyncze ciekawe dla mnie skille w maju to bym sobie porobiła tak dla fanu, ale takie pokombinowane zadania mnie w ogole nie kreca. Tak pisalam od poczatku Ojan, czyz nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130971
madzia - jednak nie!
Żałowałaś, że nie włączyłaś się do scyzoryków gdy zobaczyłaś, że można w nich poprawiać się dosyć szybko.
Mówiłaś, że może w maju dołączysz. Maj się zaczął i możesz zobaczyć, że tutaj również można szybko poprawiać swoje osiągnięcia.
Po prostu boisz się być na luzie i nie dopuszczasz myśli o przegranej (podobnie jak ten który każe gonić króliczka ).


Zmieniony przez - ojan w dniu 2023-05-05 21:38:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Janek nic nie każe
Jacy Wy jesteście dziwni szczególnie moderatorzy, przecież powinno Wam zależeć na aktywności w dziale, no i przy każdym wpisie usera taką macie to co Cię przepraszam za wyrażenie jak powiedział Kiepski
Co Cię to g... obchodzi kto wezmie udzial w konkursie ważne aby był ruch w dziale i sponsor nie odszedł
Ciesz się Janek że się odzywamy, bo co Ci po tych co siedzą cicho przecież też nie startują i im tego nie wymawiasz
Ja startowałem w największej liczbie konkursów z wszystkich tu obecnych i nic nie muszę a filmik zrobiłem dla siebie a nie do konkursu.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2023-05-05 22:07:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3355 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108100
Mimo ze powinno mi byc szkoda czasu na takie detale, to nawet poswiecilam troche tego czasu i przejrzalam co pisalam w poprzednim watku, i raz tylko napisalam ze jestem szczerze pod wrazeniem Ojan twojej determinacji w tych scyzorykach, ze az troche wstyd ze ja sobie odpuscilam tylko dlatego ze jestem w tym slaba, ale mimo to potrzeby nie odczuwam by wziac udzial w konkursie, bo mnie ten skill po prostu nie interesuje, nie mam potrzeby go poprawiac i tracic czas na jego udoskonalanie, wybieram byc w nim slaba a wzielabym udzial w maju, gdyby zadania mi podpasowaly, nawet cos trudnego, ale po prostu ciekawego dla mnie. A takie kombinacje to nie moja bajka.

No i jeszcze taka kwestia - ja trenuje duzo wg swojego planu, robie do tego moje pozowania co jest praktycznie jak dodatkowy trening,do tego normalna praca ponad 8 godzin,moja regeneracja jest obecnie na granicy, nieduzy dodatek jakiejs aktywnosci tak mi zwiekszy tygodniowy load, ze nie zregeneruje sie po prostu, i tyle w temacie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3355 Napisanych postów 4343 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108100
Hehe, aha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130971
Paatik
Madzia - Ojan próbował Cię zachęcić. Trochę po swojemu:)
Próbowałem, to fakt. W powyższym poście Madzia przyznała mi trochę rację i wyłuszczyła powody dla których nie może wziąć udziału (a byłaby mocną rywalką dla wielu).

drazekm - dziękuję Ci bardzo za to że jesteś.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Haha tak to właśnie jest w 35+ dział specyficzny

Paatik nie ma nigdzie napisane że obciążenie nie może dotykać brzucha. To ćwiczenie nie ma sprawdzać siły rąk więc jak się będzie częściowo opierać na brzuchu to ok.

Próby obejrzę po zawodach, bo teraz się właśnie szykuje



Edit: jeszcze jedno - we wznosach i burpee jeśli brakuje czasu na całą sekwencje można próbować zdążyć zrobić tylko 3 burpee, będzie wtedy 0,5 pkt


Zmieniony przez - Viki w dniu 2023-05-06 06:20:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Ha ha zaczynam żałowac że wcześnie chodzę spać
Paatik i Viki dwie rozsądne dziewczyny zawsze potrafią trafnie wytłumaczyc że tu tak wygląda zachęta czy że to specyficzny dział
Mozna jednym zdaniem na dwie strony opowieści wywołać albo sie z kimś podrapać i się dowiedzieć coś o sobie
Można też zobaczyć ojana który pokazuje że da sie wykonać i poprawić wykonanie
Moduł kwietniowy prościutki a jakie emocje co prawda maj się dopiero zaczął
Dzisiaj później idę spać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30539 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130971
wycwiel
Ha ha zaczynam żałowac że wcześnie chodzę spać
Paatik i Viki dwie rozsądne dziewczyny zawsze potrafią trafnie wytłumaczyc że tu tak wygląda zachęta czy że to specyficzny dział
Mozna jednym zdaniem na dwie strony opowieści wywołać albo sie z kimś podrapać i się dowiedzieć coś o sobie
Można też zobaczyć ojana który pokazuje że da sie wykonać i poprawić wykonanie
Moduł kwietniowy prościutki a jakie emocje co prawda maj się dopiero zaczął
Dzisiaj później idę spać

A ja jestem jak prezydent, który zawsze się uczy

2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROBIĘ TO NA CO WŁAŚNIE MAM OCHOTE CZ.2

Następny temat

WYZWANIE DLA 35+

WHEY premium