SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moduł majowy Krata na Lato 2023

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12240

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 850 Napisanych postów 1029 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12222
Skoro tak pięknie progresujecie z ciężarem to mam dla Was ciekawe ćwiczenie na czerwiec. Będziecie wtedy mieli już mocne brzuchy a ja mam ćwiczenie bez obciążenia ale trudne. Hihihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
Można tak jak Wycwiel, ze cięzar praktycznie leży na klatce i brzuchu? Catalaya wyraźnie trzyma nad.
jestem żywo zainteresowana, bo próbowałam z KB28kg i tak jak Wycwiel dam radę, ale tak ładnie jak Catalaya niestety nie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
To fakt sposób trzymania obciążenia robi różnicę .
Myślę że jak byśmy trzymali uniesione i wyprostowane nogi ( bez możliwości wykonywania kołyski ) i ciężar na uniesionych i zablokowanych na wyproście w łokciach ramionach unoszony ciężar był by mniejszy i chyba łatwiej to oceniać .

XDM ale czy Ty te "trudne " ćwiczenie dasz rade zaprezentować


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2023-05-10 10:19:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 850 Napisanych postów 1029 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12222
wycwiel
To fakt sposób trzymania obciążenia robi różnicę .
Myślę że jak byśmy trzymali uniesione i wyprostowane nogi ( bez możliwości wykonywania kołyski ) i ciężar na uniesionych i zablokowanych na wyproście w łokciach ramionach unoszony ciężar był by mniejszy i chyba łatwiej to oceniać .

XDM ale czy Ty te "trudne " ćwiczenie dasz rade zaprezentować



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2023-05-10 10:19:14

Dobre pytanie. Hahaha. Chwilowo jestem kontuzjowany, więc mogę nie dać rady ale znalazłem prezentera, który idealnie to robi i i jest rówieśnikiem Ojana, więc starszyzna może mieć łatwiej a młodzież trudniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 850 Napisanych postów 1029 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12222
Macie tutaj taki krótki przerywnik od ćwiczeń dotyczący kontroli nad mięśniami brzucha. Hihihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 850 Napisanych postów 1029 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12222


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3325 Napisanych postów 4316 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107831
Zrobic tak to jedno, moze wcale nie trudno, jeszczez jak jest spore rozejscie kresy to bardziej ten ruch spiecia/rozpiecia widac, ale zeby to pokazac to najpierw trzeba fat z brzucha zrzucic i miec taka cienka skore jak ten pan na filmie, bo jak brzuch zatluszczony to nie da sie tego zobaczyc przeciez :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7287 Napisanych postów 12489 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87751
He he dobre !
Ojan i co Ty na to bo ja myslę że jak w scyzorykach się nie sprawdził z nami to nie taki dobry
XDM Ty się nie zasłaniaj prezenterem ( widziałem kilka niesamowitych z nim filmów ) tylko sam coś pokaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Xdm i gdzie to ćwiczenie :), Wyduch potrafi ciekawsze rzeczy a na filmie żadnego ćw niema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20723 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607734
Paatik to nie jest ćwiczenie na siłę rąk tylko na brzuch Dlatego ręce nie powinny ograniczać, jeśli nie dają rady to można oprzeć ciężar o klatę czy brzuch, byleby nie kłaść na biodrach bo wtedy nie bierze unoszenia z ciężarem

Wycwiel nie każde ćwiczenie musi być trudne. Tu jest akurat pole do popisu z ciężarem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROBIĘ TO NA CO WŁAŚNIE MAM OCHOTE CZ.2

Następny temat

WYZWANIE DLA 35+

WHEY premium