SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moderatorzy też trenują (czasami)- Obliques

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Dzisiaj rower, mialo byc poprawianie czasu na moim dystansie, ale na 20kilometrze zaliczylam kapcia Trudno darmo, zreszta endomodo tez sie zbiesil wiec nawet nie wiem jak te 20km sumarycznie poszlo, w międzyczasie po drodze kupiłam 2kg czersni, trufle czekoladowe, uwędzoną sol i wode, oraz jamajski sos do barbecue
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1631 Wiek 23 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61355
obliques
po drodze kupiłam 2kg czersni, trufle czekoladowe, uwędzoną sol i wode, oraz jamajski sos do barbecue


to juz mamy pojęcie jak wygląda ta głodówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Redcow, hAmerykański sos do mięcha z grilla, ale ładnie pachniał,

Trening
To ciekawe w jakich dziwnych czynnościach codziennych czuje pośladki po tym treningu, jak tylko przyszło mi iśc dłuzej z gór w dół to dostałam zakwasów na dwa dni

Dzisiaj trening zrobiony, z ciężarem cc wznosy bioder na jednej nodze, wypady z obciążeniem 26kg podciaganie itd, właściwie nic się nie zmieniło od ostatniego treningu, miał byc jeszcze wioślarz wieczorem ale humor mi siadł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To by udowodnić niedowiarkom że jem , dzisiejsze zdjęcie ku pochwale bełta
Jak widać jest ładny zielony i medialny w przeciwieństwie do soku warzywnego, którego kolor nie nadaje się do publikacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ładny kolorek Bełt traci na kolorze jak się botwinkę doda, wychodzi brunatna paskuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
szpinak rządzi , w tym kraju botwinki nie znaja, chyba ze w sadzonkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
Kolor nadziei.

Pozdrawiam Darek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

interwały

Następny temat

Przyrost mięśni i cellulitu

WHEY premium