SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moderatorzy też trenują (czasami)- Obliques

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ha
to ja tez dołączę ze swoim pojawiającym si i znikającym dziennikiem, taki dziennik jaki trening
By pustką nie świeciło:

Wybrałam się dzisiaj na rower, jak sie wybieram to najczęściej w weekend czy wieczorem ale tym razem z rana. Wobec czego jechałam razem z kolarzami i innymi trenującymi.. no chyba.
jestem przyzwyczajona, ze kolarze mnie doganiają , wyprzedzają i tyle ich widzę. Tym razem ku mojemu zdziwieniu prawie na początku trasy to ja dogoniłam panią na rowerze. Wyraźnie miała trening na niskich obrotach bo siadłam jej na ogonie i poczułam sie dziwnie, musiałam zwolnić moje tempo.
Tak sobie chwile jechałyśmy więc widząc ze nie przyspiesza chciałam wyprzedzić ale wtedy przyspieszyła , no to zrezygnowałam i tak jechałam za nia dalej pewnie jej tam w rytmie plącząc i sobie tez bo ja nieprzyzwyczajona jestem do jazdy w "grupie" .
przy przecinaniu ulicy obejrzała sie na mnie spode łba, znowu usiłowałam ja wyprzedzić ale nie pozwoliła... PO 40min takiej jazdy skręciła na trasę górska a ja mogłam w końcu jechać swoim tempem.

30km / ze średnia prędkością 23,76km/h, wiele sie nie poprawiłam bo poprzednio ten dystans przejechałam z prędkością 22,63km/h.

ale zawsze jakiś postęp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
ooo Obli...
a wypiski z diety deska serów, wino też będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No ooo czy ja wiem.. jak zapamiętam
na razie była kanapka z serem rano
koktajl kokosowo jagodowy z jajkiem
łosoś z sałatką z avokado i woda kokosowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
dziś mogę takie wypiski czytać a koktaj koko był jako pierwszy u mnie
woda kokosowa? co to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no z kokosa, ten napój co jest masz taki zielony orzech kokosowy i w srodku woda, robisz dziurę i pijesz przez słomkę,........ dookoła palmy , błękitne morze ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 6565 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58743
obliques
no z kokosa, ten napój co jest masz taki zielony orzech kokosowy i w srodku woda, robisz dziurę i pijesz przez słomkę,........ dookoła palmy , błękitne morze ....


gdzie taki zestaw się kupuje?

Przemiana Sylwetki 2014 - http://www.sfd.pl/Konkurs_/_CiociaSamoZlo_-t1015524.html
aktualny - http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_/_DT_/_redukcja_rok2-t978250.html
rok I- http://www.sfd.pl/CiociaSamoZlo_na_redukcji-t892128.html

"Ten, kto idzie za tłumem, nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca, do których nikt jeszcze nie dotarł" - Albert Einstein

...& silence is better than bullshit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1811 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28260
Iza - super forma, jaki fajny wynik na rowerku gratki, nie ma to jak pozytywny wzór do naśladowania, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
te dziure w kokosie to nie tak prosto zrobic ale jak juz sie czlowiek napracuje i ja wydlubie to mozna wtedy slomke i parasolke dolaczac i popijac wyobrazajac sobie palmy i blekitne morze za krajobraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ciezko jak cholera, robie ja srubokretem chcociaz podobno najlepiej tasakiem po czubku i otworzyc.. ale ja wole nie ryzykowac

- na obiad, wino,baran, buraki z chrzanem , sałatka grecka, tzatziki
jeszcze nei wiem czy zrobie trening silowy.

Anna, nie przesadzajmy z tym czesem to srednia statystyczna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

interwały

Następny temat

Przyrost mięśni i cellulitu

WHEY premium