SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocna redukcja 5 miesiecy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 194
Cześc, na poczatku wrzesnia gdy waga wybila mi 122kg stwierdzilem ze trzeba cos ze soba zrobic, zakupilem podstawowe przyrzady ( laweczka,sztanga,hantle, uchwyty do pompek i drazek) drakonska dieta chyba przyniosla rezultaty, minimum wagowe mialem na 82kg, ale jest to tez wina calego marca w szpitalu( kamienie, podobno normalne przy takim spadku masy)
dopiero teraz mysle o przybraniu troche masy i rzezbieniu za jakis czas, poki co musze skore naciagnac( i tu pytanie jak??)
sposob zrzucenia: minimum weglowodanow, do zera ograniczone cukry, silownia/areoby/bieganie na przemian 6x w tygodniu od wrzesnia do stycznia. plus jedno opakowanie thermali
aktualnie staram sie jesc troche wiecej ale jakosciowych i zdrowych pokarmow a cwiczenia rozkladam tak
pon-klatka, triceps, brzuch
wtorek- plecy, biceps, brzuch
sroda-wolne
czwartek-bary,nogi,przedramiona, brzuch
piatek-cwiczenia z masa wlasnego ciala
sobota niedziela wolna

aktualnie 180cm wzrostu
waga 87kg
biceps 41


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem pod wrazeniem. Efekty zadziwniajace. Na Twoim miejscu masowalbym z glowa i nie odpuszczalbym aerobow. Bieganie/basen/rower - cos powinno byc raz/dwa razy na tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
mozesz dac kolagen, ale tutaj bardziej zabiegi kosmetyczne pomoga, a nie suple

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
Witam:) Mialem podobny problem ze skora do Twojego tyle ze mialem"zwisy" na klatce piersiowej. Zaczalem budowac sucha mase miesniowa i z czasem skora sie naciagnela na nowym miesniu. Podobno pomagaja tez natryski zimnej wody na przemian z ciepla. z brzuchem moze byc niestety gorzej. I ogolnie klaniam sie nisko za prace ktora wlozyles:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1221
a ja uwazam tak po co robic jakies zabiegi ,zmasujesz i skora sie naciagnie i przynajmniej rozstepow nie bedzie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 382
dajesz dajesz

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 285 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2279
Trening+kolagen+cieplo/zimne prysznice+pilingi podczas kąpieli mi to już trochę pomogło, możesz wrzucić jakiś ujędrniający balsam z kolagenem. Takim sposobem będzie wolno to szło , ale zaoszczędzisz 8 klocków bo tyle mi za operacje u chirurga zaśpiewali. Pozdro.

' Jestem tylko Laikiem, nie bierz moich odpowiedzi do siebie, ale możesz dać mi soga.'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1152 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7348
Gratulacje ! Dokonales wielkiego postepu a najlepsze przed toba.
SOG

Nigdy nie bede idealny ale nie powiedziane ze nie sprobuje :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 194
dzieki za odpowiedzi, tez mam taka nadzieje ze z czasem jakos to bedzie wygladalo, watpie zebym kiedykolwiek mial wyciety szesciopak ale zarys chociaz chcialbym.
poki co czeka mnie rozgrzewka po szpitalu w tym miesiacu i gdy juz wroce do formy pomysle o jakiejs kreatynie tym bardziej ze nigdy sie nie suplementowalem, wiec jestem mocno ciekaw efektow

Zmieniony przez - FreezeTheMad w dniu 2012-04-04 19:25:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 39 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 662
Ładnie chłopie ładnie, teraz tylko masuj to mięsnie zastąpią miejsce byłego tłuszcz i będzie git :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16667
Tak bardzo ładnie jak Ci teraz idzie ??

Być jak Steven !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rocznik 93. Staż 2 lata. Proszę o ocenę:)

Następny temat

ze 110kg do 81kg PRZEMIANA

WHEY premium