SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Missee/ proszę o kopa w tyłek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
Ostatni okres miałam 14 maja. Był to drugi okres po odstawieniu pigułek. Myślałam że teraz będzie systematyczniej. Wiem że to dopiero kilka dni, ale dobrze to to nie wróży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no tak, tylko widzisz czasami trzeba paru miesiecy by zaskoczyc po pigułkach, cokolwiek by firmy farmaceutyczne nei mowily biorac hormony mieszamy w swoich wlasnych i kazdy z nas ma inna wrazliwosc na to.
Pozostaje ci jesc zdowo i czekac spokojnie az zaskoczy na dobre
Dostarczaj sobie witD i witA, najlepiej tran i do tego dodatkowa porcje witD w kroplach dla dzieci.
3x dzinnie pij mieszanke zilowa
przywrotnik+pokrzywa+dziurawiec, mozesz tez kupic kastangus w zielarskim i brac zgodnie z instrukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
Tą mieszanke piję już od kilku dni, castagnusa jem już 3 miesiące, wit też łykam codziennie , to samo z tranem- jem ten w kapsułkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To po trzech miesiacach ostaw kazstangusa
Mieszanka zostaje
tran w kapsulkach to jak polowanie na slonia lapka na muchy, jestes przez hormony wyplukana z wielu witamin
POtrzebujesz co najmniej 3000IU wit D i ok 10000IU witA lub 2x w tygodniu porcje watroby
W multiwiataminach te rzeczy prawie nie istanieja nie mowiac ze witA jest w postaci beta karotenu a wiec do bani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
OK. Kupię te krople jak będzie można je tu dostać.Wątrobę też zacznę żreć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Missee uszy do góry ... u mnie też bywało lepiej, ale walczymy

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
laskinie od razu krakow zbudowana jak cos sie skopie w ukladzie hormonalnym to nie stety nie jest to kwestia jednego hormonu tylko cala rekacja lancuchowa, potrzeba czasu by to odwrocic u jednych wiecej u innych mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862


Dziś powinna być siłownia ale nie uda mi się pójść. Będzie bieg 30 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
Trening A. 2 serie po 12
A. Przysiad ze sztanga na plecach-seria 1-31, 2-33
B1. wyciskanie sztangi skos góra-drążek 21 kg,23
B2 przyciąganie drążka dolnego siedząc do klatki-16,5 kg, 2-19,5
C1. prostowanie nóg w siedzeniu 1 seria 25, 2-27,5kg
C2 wznosy z opadu -5 kg
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać)-40 sekund
20 min aero na crosstrainerze

Wczoraj-21.06.-bieg 30 min zakończony sprintem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
trening ładny tylko przysiady mi się nie podobają
zrobiłaś tym samym ciężarem co poprzednio tylko mniej powtórzen.
dodaj 3-5kg do przysiadu. Jak nie masz możliwości zwiększenia rób 3 serie po 15 pow.

w pozostałych ćwiczeniach ładnie dołożyłaś, ale nie krępuj sie dalej dokładać

a jak nerka?

Zmieniony przez - agak w dniu 2011-06-22 23:11:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatni stopień wtajemniczenia...

Następny temat

Pytanie o cwiczenia

WHEY premium