SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Missee/ proszę o kopa w tyłek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a co z treningami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
Dziś znowu byłam u lekarza bo mi ta krwawa plama na oku się powiększyła nieco. Lekarka powiedziała żeby na razie nie chodzić ę na siłowni.Ale i tak poszłam. Dzisiaj powinnam była zrobić trening b. Z powodu oka postanowiłam na razie nie robić MC i wypychania sztangi

trening 3x10

B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem- 30 30 30
C1. wypady z 9 10 10 kg w każdej ręce,
C2. uginanie nóg leząc 30
D. pompki 3 serie na maksymalna ilość powtórzeń
15 min biegu na bieżni i 15 na r stacionarnym

Wkurza mnie taki obrót sprawy bo jestem gotowa dać z siebie wszystko a tu klapa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
wczoraj (11.07) była siłownia-ciągle jeszcze na maszynach + 20 min areo

*****

Dzisiaj 30 min biegu

*****

Moje wyniki kwi wykazują podwyższony cholesterol


Zmieniony przez - Missee w dniu 2011-07-12 23:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
a jak CI kazała tą plamę zmniejszyć?

Masz wyniki cholesterolu z podziałem na HDL i LDL? Może się okazać, że ten zły masz w normie, a dobry podwyzszony (co jest dobrym wynikiem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
W sumie to powiedziała zeby na razie sie nie przemęczać, nie dzwigać i take it easy.
Z tym cholesterolem to nie wiem bo wyniki przez telefon miałam podane ale zrobię jeszcze raz w następnym tyg. Ponowie też badania tarczycy bo teraz nic nie wyszło a ja czuje sie zawsze jakbym miala umrzeć. Ciągle zmęczona i bez siły az szkoda się powtarzać.

Tak se myśle czy by tej redukcji nie zakonczyć teraz bo nie dośc że w tamtym i tym tyg nie mogłam ćwiczyć jak trzeba to jeszcze przez następne 3 tyg nie będę miała żadnego dostępu na siłkę. Wiem że miała być regeneracja ale nie wiem czy te 3 tyg to nie za dużo.

Czekam na Twoje zdanie Agak.

Oczywiście dietę bede trzymać i robić aeroby lub jakieś wytrzymałościówki etc.
Zastanawiam się też nad dietą bo wiem że od 2 tyg moje wymiary nie ruszyły, więc może jakaś zmiana albo co?? Oczyszczanie???Czuję się bardzo ociężała, brzuch wielki jak zwykle itd. Może trza coś pokombinować??
Czekam na wszelkie sugestie i dzięki za poświęcony mi czas

P.S
Przez następne 3 tyg będę miała ograniczony dostęp do internetu więc plis nie kasujcie mi wątku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
Missee zrób sobie w takim układzie dłuższą regenerację jak i tak nie będziesz miała dostępu do siłki. Podnieś kcal do ok. 2000kcal, ale nie licz dokładnie, to mają być wakacje. Masz wrócić z nowymi siłami. NIe jedz słodyczy, wyrobów mącznych, trochę się poruszaj.

miłego urlopu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatni stopień wtajemniczenia...

Następny temat

Pytanie o cwiczenia

WHEY premium