SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Missee/ proszę o kopa w tyłek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862


Trening A. 3 serie 10 powtórzeń

1. przysiad 40,5 kg
2a. wejscie na lawke ze sztanga lub sztagielkami 6kg,8,8
2b. wioslowanie sztangielka w oparciu o lawke 6kg -
3a. wypady 6kg,8,8
wyciskanie sztangielek stojąc 4,6,6
30min bieg z marszem



Zmieniony przez - Missee w dniu 2011-10-03 11:02:29

Zmieniony przez - Missee w dniu 2011-10-03 11:03:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862


Dziś odpoczynek. Jutro planuję bieg 30 min w terenie.

****
Po 45 dniach nadchodzi @.

Zmieniony przez - missee w dniu 2011-10-05 18:29:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862


oj dużo żołądków dziś wpadło..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862


Trening B.
1. Martwy ciag Sumo 3x8 30 kg, 30, 30
2a. wyciskanie sztangielek na lawce skosnej 6 kg,6,6
2b. sciaganie drazka gornego do klatki 30,30,30
4a. brzuszki 20
4b. odwrotne brzuszki

30 min na bieżni, bieg 8,5/h z lekkim nachyleniem

Zmieniony przez - Missee w dniu 2011-10-09 15:26:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862


dziś przygoda z dynią ciąg dalszy (mam nadzieje ze jest ok na redukcji bo nie ma zbyt wiele wegli..)Uwielbiam zupe-krem z dyni.

Pogoda kiepska wic pobiegam chyba na siłowni

Zmieniony przez - Missee w dniu 2011-10-10 11:05:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
Trening A. 3 serie 8 powtórzeń

1. przysiad 43 kg
2a. wejscie na lawke ze sztanga lub sztagielkami 8kg,8,8
2b. wioslowanie sztangielka w oparciu o lawke 8kg -
3a. wypady 8kg,8,8
wyciskanie sztangielek stojąc 6,6,6
10min bieg 10 min cross

Wczoraj robiłam aeroby na najwyższych obrotach 25 cross+15 bieg i dziś bola mnie piszczele zwłazcza prawa noga w dolnej części. Czy to oznacza ze za bardzo podnoszę stopę podczas biegania czy moja technika jest zła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862


micha z dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
Witam wszystkich (mam nadzieję że ktoś to przeczyta)

Postanowiłam wstawić zdjęcia finałowe mojej redukcji ponieważ pragnę ja zakończyć. A więc...okazało się wczoraj że jestem w CIĄŻY

Na razie staram się bardzo nie ekscytować bo boli mnie brzuch a o ciąży dowiedziałam się w szpitalu...
W pracy bardzo rozbolało mnie podbrzusze, a że tydzień temu miałam okres myślałam ze to moja bardzo przedwczesna owulacja albo cus ale od razu poszłam do lekarza a ten skierował mnie do szpitala. A w szpitalu wielka niespodzianka..

Są to dopiero pierwsze tygodnie i lekarz powiedział ze usg nic nie wykaze wiec nawet mnie dobrze nie zbadano
Być może jest to rozciągająca sie macica lub (nie daj Boże)ciąza zle rozwijajaca sie, ale mam wielką nadzieję ze to pierwsze.
Oboje z M jesteśmy bardzo rozradowani ale jednoczesnie zmartwieni..Staram sie nie mysleć zbytnio negatywnie ale...same wiecie..

Przechodząc do redukcji..
Różnie to bywało z tą redukcja..przyznaje ze motywacja nie zawsze była najsilniejsza, ale w miarę możliwości trzymałam dietę i ćwiczyłam na siłowni.Może nie mam wielkich wyników z ciężarami ale moim zdaniem jakies rezultaty sa.

*Moje ciało jest bardziej jedrne
*sa jakies tam zarysy mięśni
*czuję się silniejsza
*bóle pleców nie dokuczają tak często
*mogę jeśc jak człowiek

Plan na teraz
Obecnie chce troche odpoczac. Jesli poczuje sie lepiej i pewniej tzn bede miała pewnosc ze wszysto w porzadku z ciaza itd chce kontynuowac chodzic na siłownie i biegac.Czulabym sie pewniej gdybym byla w Polsce-tam można zawsze isc do gina i coś poradzic, tutaj jest to tylko GP a i tak nic sensownego nie robią.

Kończąc ta jakze dluga wypowiedz skladam dzieki Agak i bede wdzieczna za jakies komentarze.
Dzieki wielkie

Zdjęcia:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3862
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatni stopień wtajemniczenia...

Następny temat

Pytanie o cwiczenia

WHEY premium