SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Missee/ proszę o kopa w tyłek

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
super super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
łoł super spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3862
Dzisiaj rzecz niesamowita:okres nastąpił dokładnie z w miesiąc po ostatnim.To mój drugi po odstawieniu piguł więc jestem trochę podekscytowana Mam nadzieję ze się wszystko wyreguluje.Może jednak te ziółka działają
A tymczasem ..kupiłam białko i będę uzupełniać posiłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3862


Żarcie na dzis, i siłownia jak poprzednio.

Nie wiem czy mi się może tylko wydaje czy to moja wyobraznia ale zaczynają mi twardnieć bicepsyMożliwe po tak krótkim czasie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
spuchniecie jest mozliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3862


Jak jem jakieś sosy do mięsa to mam dodawać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no pewnie tluszcz zawsze dodajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3862


Zastanawiam sie czy są jakieś zioła ktore mogłabym pić na poprawę cery. Od kiedy nie biorę hormonów pogorszyła mi się Tzn. jest już trochę lepiej ale mam krosty na szyi, twarzy i dekol. Gdzieś tu u kogoś czytałam o bratku trójkolorowym?
No i mój cholerny hirsutyzm...to to już prawdziwa zmora. Jak będę w Polsce za 2 miesiące muszę zrobić porządek i przeprowadzić wszystkie badania co tak na prawdę mi jest i czy mam to PCO czy nie.
Dzisiaj znowu była siłownia. Na wieczór chyba sobie trochę pobiegam bo nie mam co ze sobą robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wyprobujesz diete?
sprawdzimy czy podziala na ciebie
oczywiscie jak masz ochote bo oczywiscie wiaze sie ona z wyrzeczeniami, za to bedzie ona na pewno porzadnym kopem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3862
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostatni stopień wtajemniczenia...

Następny temat

Pytanie o cwiczenia

WHEY premium