SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Krakowski - tutaj zadajemy pytania mistrzowi!

temat działu:

Aminostar

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
a pytanie Mietkiego bo też mnie to interesuje...oraz czy robisz podczas powtórzenia -izometryczne napięcie mięsni które trwa 1 sekundę? chodzi mi np o takie tempo 4-1-x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
Michał,napisz jak Twoje zdrowie? i powrot do formy

swego czasu o to samo pytalem na MP w Płońsku,ale troche czasu już mineło

pozdrawiam

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
pytanie odnosnie miesni plecow
ostatnimi czasy musze jakby ten trening wmuszac w siebie a kiedys tylko czekalem az bedzie dzien cwiczenia plecow ??
Ma pan na to jakies patenty. tzn zeby jakos znow reagowac na ten trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 322
Odnośnie pytania na temat wolnego wykonywania powtórzeń to muszę przyznać, że taki trening kiedyś stosowałem w cwiczeniach na klatkę piersiową. Spowodowane to było kontuzją odcinka szyjnego kręgosłupa. Opuszczanie ciężaru (rozciąnięcie mięśnia)trwało około 5 sekund, natomiast podnoszenie (spinanie mięśnia) około 2 sekund. Muszę przyznać że trening ten przynosił bardzo dobre rezultaty oraz był bardzo męczący .
Odnośnie wykonywania dodatkowego napięcia izometrycznego podczas końcowej fazy ruchu - to raczej tego nie stosuję (choć widziałem, że niektórzy tak robią). Muszę jednak stwierdzić, że najlepiej czuję serie wykonanego ćwiczenia jeśli wykonuję ją powoli, cyklicznie oraz bez zatrzymywania ciężaru w którymkolwiek położeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 322
Wracając do mojego zdrowia, to już jest dużo lepiej niż podczas zawodów w Płońsku (oczywiście byłem tam jako widz ). Mam nadzieję, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy będę mógł wrócić do wykonywania normalnych treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 322
Mam nadzieję, że jak się spotkamy na następnych zawodach to już będę w pełni zdrowia. Ja też Cie pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
Michal a czy moglbys przedstawic przykladowy plan diety na mase?
i jeszcze pytanko- po niektorych gainerach mam wzdecia i w ogole obwod talii rosnie,pomimo,ze cwicze brzuch!
czy cos robie nie tak?
stosuje gainery pomiedzy posilkami,a moze lepiej stosowac je po posilkach?
choc w zaleceniach producenta jest tak,jak ja stosuje
pozdrawiam

moc i sila

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 691 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22135
co sądzisz o cyklach bezkreatynowych w przerwie między tymi z kreatyną, warto czy lepiej odpocząć od suplementów ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Na wiele pytań,niestety nie ma jednej odpowiedzi,zwłaszcza w przypadku doświadczonego zawodnika.Mnóstwo osób nie zdaje nawet sobie sprawy jak diametralnie różni się podejście do diety i treningu zawodnika i że parametry mogą zmieniać się z dnia na dzień,w zalezności od stanu muskulatury,wyglądu,samopoczucia...
Fajnie,że na forum pojawia się ktoś na tym poziomie zaawansowania i świadomości tego co robimy.
Michał pozdrawiam serdecznie życząc wielu sukcesów!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4954
A ja mam troszkę odmienne pytanie w jakim wieku Pan zaczynał :) Jaką mniej więcej miał Pan wagę i wymiary :)

P.S. Przepraszam za to "Pan" , ale jeśli ktoś jest starszy , ma wieksze doświadczenie w temacie i stanowi jakiś autorytet to nie napiszę "kolega" :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy TEST Aminostar wystartował!

Następny temat

ANABOLIC BOOSTER - już w sprzedaży!

WHEY premium