SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Krakowski - tutaj zadajemy pytania mistrzowi!

temat działu:

Aminostar

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 322
Moje tricepsy zawsze najlepiej reagowały na ćwiczenia na wyciągach. Lepiej mogę się skupić na pracy mięśnia, podczas stosowania większych ciężarów. Za podstawowe ćwiczenie na triceps uważam prostowanie przedramion na wyciągu pionowym stojąc. Stosuję też zamiennik francuskiego wyciskania leżąc ze sztangą - wykonuję to samo ćwiczenie tylko, że na wyciągu pionowym od dołu).
Wyciągi pozwalają również skupić uwagę na poszczególnych głowach tricepsu (można stosować nachwyt, podchwyt, czy też chwyt młotkowy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 322
Odnośnie mojego profilu to postaram się go niebawem wypełnić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20131
Michale, stosujesz jakies specjalne treningi, skierowane pod katem poprawy wynikow silowych? kladziesz nacisk na sile, czy jest ona "efektem ubocznym" treningow?
czytalem kiedys, ze jestes jednym z silniejszych kulturystow w Polsce.
moglbys podac jakies wyniki silowe? przede wszystkim trojboj, jak i moze jakies inne w stylu "ostatnia seria" na dana partie itp..
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Witam :D
Mam problem ze "szczytem bicepsa" i miesniem ramienno promieniowym w przedramieniu jakie cwiczenia moglbys polecic na poprawe tego ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Robię masę, mam trochę tkanki tłuszczowej na brzuchu, ale rano widać kratkę, nawet dosyć nieźle, obwód pasa koło 75. Lecz im późniejsza pora dnia, to mięśni nie widać, pas rośnie, i wieczorem dochodzi czasem do rozmiarów 80< Czy to normalne ?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208481
studensky

Też tak mam. IMO normalne, zobaczymy co powie Michał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
tu akurat ie potrzeba Michala
rano wstajesz na czczo to wiadome ze brzuch wygalda jak wyglada
w ciagu dnia w******lasz zarcie etc wiec sie nie dziw

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 322
Witam. Przepraszam, że się kilka dni nie odezwałem, ale byłem na wyjeździe ;). Odnośnie zwiększania siły to nigdy nie stosowałem specjalnych ku temu zabiegów. Kilka lat temu współćwiczący ze mną podziwiali raczej moje osiągnięcia siłowe podczas wyciskania na klatkę piersiową. W ostatiej serii wycisnkałem 200kg osiem razy a 210kg pięć razy. Nie wykonywałem przy tym ćwiczeniu mostkowania, a ruchy wykonywałem powoli. Odnośnie siły nóg to nie wykonywałem dużo powtórzeń od 16 do 20 w każdej serii, amaksymalny ciężar oscylował w granicach 180kg. Martwy ciąg stosowałem jako ćwiczenie na dwugłowy ud (o prostych nogach) więc ciężar oscylował w granicach 160 kg w ostatnich seriach przy ilości powtórzeń 12-15.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 322
W rozbudowie przedramion to za wiele pomóc nie mogę ponieważ raczej nie wykonuję specjalnych ćwiczeń, z uwagi na to, że wystarczają do ich rozbudowy ćwiczenia na mięśnie zginające oraz prostujące staw łokciowy. Więc nie mogę się uważać za szczególnego znawcę w tym temacie . Za najlepsze ćwiczenie dla mnie kształtujące szczyt bicepsa uważam modlitewnik, ale na wyciągu pionowym od dołu. Przy okazji super separują się mi po tym ćwiczeniu głowy m. dwugłowego ramienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 322
Zmiana wyglądu talii w poszczególnych porach dnia to normalne. Wynika to z powodu zarówno z powodu wypchania trzewi jedzonkiem jak i odwodnienia organizmu podczas nocy . Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy TEST Aminostar wystartował!

Następny temat

ANABOLIC BOOSTER - już w sprzedaży!

WHEY premium