SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Piórkowski - droga do 2020! Status - masa str. 6

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1708

24.03.2019 - DNT

Dzien pod znakiem odwiedzin rodziny i znajomej, z ktora swietnie sie dogaduje.Taka dodatkowa dawka motywacji z jej strony na nadchodzacy okres,

Od poniedzialku wracam do treningow. Nogi na pierwszy rzut, wiec juz sie ciesze.

Dzisiejsze jedzenie w polowie dieta, w polowie rodzinne obiadki itp. Glowa juz odpoczela, wiec wracam do diety na 90%, bo na masie na pewno drobne odstepstwa beda. Drobne to slowo klucz ;)

Waga, z ktora zaczynam mase, to 81,2kg,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1708

25.03.2019 - DNT

Waga rano 80,9kg i taką wagę zaliczam jako start dla okresu masowego.

Postanowiłem odpuścić poniedziałek - dzień w podróży pociągiem + ogarnianie w domu po powrocie z urlopu dobrze mi zrobił, choć zasiedziałem się przy instalacji Linuksa na laptopie i to zjadło mi większość czasu. Niestety zjadło się też nieco więcej - bo był nieplanowany upust frustracji w pewnej chwili (tak tak, złe relacje z żywieniem).

Do 20 była dieta, potem było ciekawie :) Ale kalorycznie bardzo nie podbiłem, po prostu kwestia wyboru produktów.

26.03.2019 już bez wymówek trening nóg, więc zaraz się zbieram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1708

26.03.2019 - DT - nogi

Spałem krótko, bo zaledwie 3-4h ze względu na zafiksowanie się na instalację Linuxa na nowym lapku. Najlepsze jest to, że 6h pracy sprowadziło się do włączenia jednego przycisku z boku obudowy xD Ale plusem było to, że po prostu się nie poddałem.


W przypadku niektórych ćwiczeń zachowałem jeszcze trochę zapasu - na następnych treningach podkręcę tempo i czuję, że będzie pięknie. W głowie jedna myśl - trzeba poprawić nogi i nie ma żadnego "ale".



Samopoczucie zaj**iste - niby pierwszy trening nóg od dłuższego czasu i było trochę strachu pomieszanego z ekscytacją, aczkolwiek sam trening zaj**isty. Totalnie odcięty od otoczenia - pierwszy raz w życiu nie zabrałem telefonu na siłownię. Zabrałem tablet z excelem, odcięty od internetu i tyle. Dało to dużo koncentracji na tym, na czym powinienem się koncentrować.

Żyły na nogach przez leginsy zawsze motywują ;)


240WW/300B/~30T
Trzymana od samego rana do ostatniego posiłku. Znudziło mi się grzeszenie z poprzedniego tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1708

27.03.2019 - DT - klatka + bic + cardio 60 minut

Wreszcie w miarę normalne spanie z tradycyjną pobudką o 1:38 (każdego dnia o tej samej godzinie organizm postanawia się obudzić). Rano pomiary ciała zrobione - ciśnieniomierz nieco wariuje, więc czas chyba zmienić baterie.


Podobnie jak wczoraj - w niektórych ćwiczeniach nieco zapasu, w innych już dość ciężko. Klatka nigdy nie była moją mocną stroną, co nie zmienia faktu, że do 2020 mam zamiar ją mocno poprawić.



Różnie - w ciągu dnia momenty wystrzału energii i momenty, w których tej energii zdecydowanie brakowało (wręcz zasypiałem). Prawodpodobnie jest to wynik wczorajszego treningu nóg i dość dużego obciążenia organizmu po przerwie, aczkolwiek będę obserwował co się dzieje.

Kalorycznie za mało - chciałbym więcej, bo chodzę głodny - z drugiej strony nie pozwolę już na zalanie się tak, jak podczas ostatniej masy.


240WW/300B/~30T
Trzymana od samego rana do ostatniego posiłku. Nieco wariacji, które wytrącają ze schematu ryż kurczak.

Śniadanie
2x twarożek wiejski light 3% tłuszczu
łyżka masła orzechowego
100g dżemu truskawkowego 100%
łyżka gorzkiego kakao
10g WPC solony karmel - dobicie białka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1708

28.03.2019 - DNT + cardio 60 minut

Rano wyspany, pełen energii ruszyłem w dzień.

Całkiem dobry dzień. W pracy nadrobiłem już wszystko, co zwaliło sie na głowe podczas urlopu, obecnie nawet wyprzedzam nieco swoje założenia. Dodatkowo dogadałem sie ostatecznie, że mogę przychodzić w godzinach 7-15 - zawsze godzina więcej w newralgicznej porze, gdzie na siłowniach jest ciasno :)

Dieta trzymana na 100%, choć ciągle chodzi za mną biała toblerone xD

1. Płatki owsiane, 2x jogurt proteinowy z biedronki, masło orzechowe
2. Wędzona pierś z kurczaka z warzywami i sosem z 200g kefiru 0% tłuszczu,
3. Kurczak, pieczarki, passata i torebka ryżu,
4. jw
5. WPC
6. Tarar wołowy

A dziś rano wczesna pobudka i znów dużo energii. Zaj**iście. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1708

29.03.2019 - Plecy + tył barków + cardio 60 minut

Organizm wziął sobie do serca mój wpis o wstawaniu o tej samej godzinie i tym razem wybudził mnie chwilę przed budzikiem, czyli 4:50. Sen całkiem dobry, rano wyspany i pełen energii. Niby śpię tylko po 6h, ale nie odczuwam zmęczenia i braku snu. W niedzielę pośpię nieco dłużej.


Pierwszy trening pleców od zawodów, więc ciężko było mi utrafić z ciężarem i stąd takie, a nie inne skoki w pewnych seriach. Z treningu na trening będzie na pewno coraz lepiej.



Dziś już bez zjazdów energetycznych, co bardzo mnie cieszyło. W pracy teoretycznie coraz mniej zajęć, więc mogę sobie odpocząć.


240WW/300B/~30T

Małe odstępstwa były, ale generalnie micha trzymana w ryzach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Powiedz mi jaki jest sens robienia 60min aero na masie?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
truska45
Powiedz mi jaki jest sens robienia 60min aero na masie?

O tym samym pomyślałemjak czytałem, że trochę duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 189 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1708
Obecnie to jest taka trochę pseudo masa, pierwszy tydzień po odbiciu kalorycznym z poprzedniego tygodnia (prawie 10kg w górę) nie chcemy od razu rezygnować z całej aktywności, która była na koniec redukcji. Z każdym kolejnym tygodniem będzie coraz mniej cardio i coraz więcej kalorii - takie podejście trenera.

Dodatkowo odpadł jeden trening siłowy w tygodniu.


Zmieniony przez - michal.piorkowski_bb w dniu 2019-03-30 08:17:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
A było tyle wpier.. lac po zawodach :)?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Michał Ruchlewicz-Początki Kariery

Następny temat

Powrót na scene 2020... KK+180

WHEY premium