SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie brzucha.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 750

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

70
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
Cześć. Mam 17 lat 184 cm wzrostu i ważę 70 kg . Mam kilka pytań dotyczących mięśni brzucha . Po pierwsze czy plan który zamieściłem poniżej jest odpowiedni jeśli moim celem jest wyrobienie sobie kaloryfera na wakacje i w ogóle . Potrzebuje wyrobić sobie mięśnie i minimalnie spalić tkankę tłuszczową . Chciałbym jak pewnie każdy aby efekt był szybki i długotrwały . Kolejne pytanie dotyczy ilości dni odpoczynku . Chodzę 3 razy w tygodniu na siłownie w poniedziałki środy i piątki i myślałem aby ten plan stosować w poniedziałki i piątki . Co o tym myślicie . ? Czy w domu też powinienem ćwiczyć dodatkowo np a6w albo ABS ?












Zmieniony przez - AmatorKrk w dniu 2013-05-15 22:23:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Od widoczności brzucha jest niski poziom BF.
Od masy mięśniowej-trening siłowy poparty dobrym odżywianiem.

Porządnego kaloryfera nie robi się w miesiąc,tak samo jak klatki czy pleców.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14021
A co z Twoim poprzednim tematem?
https://www.sfd.pl/Czy_mój_trening_jest_odpowiedni_-t942068-s1.html

Wyciągnąłeś wnioski? Dlaczego pytasz ponownie o to samo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
nie pytamn o to samo , chodzi mi strikte o brzuch i o ty czy są to dobre ćwiczenia na brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 890
Czy ktośjest w stanie odpowiedzieć mi na moje pytania ? Czy jest to dobry plan czy stosując go zobaczę efekty ? Czy w domu rónież mogę ćwiczyć ? jile dni na regeneracje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 642 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14021
AmatorKrk
nie pytamn o to samo , chodzi mi strikte o brzuch i o ty czy są to dobre ćwiczenia na brzuch


Nie rób ekstra żadnego A6W bo przetrenujesz brzuch i skutek będzie odwrotny. Nie wiem jak wygląda reszta Twojego treningu ani czy w ogóle trenujesz całe ciało więc nie powiem Ci jak często robić brzuch.

Ćwiczenia ok, dobra dieta (co ważniejsze) i za jakiś rok-dwa będziesz miał mięśnie brzucha dostatecznie rozwinięte, żeby uzyskać "kaloryfer". Później tylko zredukujesz tłuszcz, który na pewno Ci się w tym czasie nazbiera i gotowe. Na lato 2015 powinieneś mieć brzuch jak panowie z okładek Mens Health, co przy mizernej reszcie ciała będzie wyglądało komicznie. Dostatecznie rozwiałem marzenia?


Zmieniony przez - dawid.p w dniu 2013-05-16 22:05:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Start interwałów

Następny temat

Trening FBW na wytrzymałość.

WHEY premium