SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnie ( problem)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 565
Ćwiczę w domu od 1,5 roku i w te wakacje robiłem a6w , rzeźbiłem klatkę i bicepsy . I mój problem polega na tym, ze gdy stoję przy lustrze i włączam światło tak lekkie z boku to kaloryfer widać , a gdy włączę takie , gdzie oświetla mi mięśnie klatki i brzucha tak mocniej to ich nie widać , nic nie widać !! Proszę o pomoc , co jest tego przyczyną :( Liczę na szczere odpowiedzi :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 565
Jak doradziliście ćwiczę ,abs2 oraz FBW. Efekty przychodzą :) Rozłożyłem sobie FBW na 4 dni po 4 x na każdą cześć ciała po 12 powtórzeń. ABS II robię dopiero na 1 poziomie , ale efekt jest znakomity :) Chce zacząć poziom 2 , ale czekam na przysłanie drążka rozporowego :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3687
1. Jak masz płaski brzuch to się nie dziw. Rzeźba może być, ale mięśnie powinny być wypukłe i wtedy je będzie widać.
2. Ćwiczyłeś tylko klatke, bzruch i bicek? Nie masz dysproporcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 565
Fakt mam płaski brzuch :( To powinienem jeszcze raz zrobić a6w ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Zacznij solidnie trenować a nie użalasz się nad sobą.Brzuch i klata samo nie urośnie więc do roboty !

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 565
Są jeszcze jakieś inne sposoby rzeźby brzuch prócz a6w ? Jak by były czy mógłby ktoś załączyć link?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Żeby mieć widoczne mieśnie brzucha to nie wystarczy ich wyrzezbić.... bo Ty po prostu nie masz mieśni brzucha... zacznij trenować całe ciało +brzuch.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 169
Pompuj,podciagaj nogi do brody,cialo na drązku,brzuszki,przysady wszystkie domowe sposoby sa dobre na poczontek wystarczy dobrze rozlozyc cwiczenia na tydzien serie
i ile pow. na serie i bendziesz mial dobrą sylwetke choc niekoniecznie z masa/i duza siła. A te cw. a6w skreśl ze swojej listy ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 354 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3687
Na masę mięśniową brzucha jest podobno dobre abs2. a6w jest stosowane jako rzeźba, a nie zwiększenie masy.

Robestjudi on już chyba o tym słyszał nie raz, ale jak nie będzie chciał pracować nad wszystkimi partiami to go nie zmusisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 169
Wszystko zależy od charakteru danego osobnika;p Ale polecal bym wykonywac podane powyzej cw. aby miec kaloryfer i nie tylko;d (cwiczenia jednej jedynej parti na wlasnym ciele to strata czasu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 565
Zaczynam abs2 , będę ćwiczył do ostatniej kropli potu :D Mam pytanie do was jeszcze jedno :P Mam 14 i ćwiczę od 1,5 roku , czy w moim wieku wystarczy podnosić sztnagielkę o masię 8 kg 4 x po 50 powt. na bicek oraz 2 x 50 powt. rozpiętki i 2 x 50 podnoszenie 2 sztangiewek przed siebie , 3 x 20 na triceps. Czy będą z tego jakieś efekty ? mogę wspomnieć , że cwiczę codziennie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 565
I też chciałem spytać , bicek 34 cm jest duży jak na mój wiek :D?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na masę do poprawy, oceny dla 17 latka

Następny temat

plan do ocenki

WHEY premium