SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem miesnie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125
Witam tak jak w temacie mam problem otoz cwicze 8-9 miesiecy przytylem przez ten czas z 14 kg i tu jest ale masa jest tylko dzieki temu ze uroslem a lapa i reszta prawie nie widzac efektow ze wg tyle przecwiczylem.Czym to moze byc spowodowane staram sie wcwiczyc 3 razy w tygodniu niekiedy nawet 4 moze jakies rady zeby sie teraz rozbudowac na szerokosc a nie tylko na wysokosc :> czekam na odpowiedz


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 17

Waga: 70

Wzrost: 183

Cel treningowy: masa miesniowa

Staż treningowy na słowni: 1 rok

Uprawiane inne sporty: wczesniej tajski boks

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): domowa siłownia (ławeczzka , hantelki ,sztanga )

Dieta: staram sie jesc duzo ale różnie ,wiec diety brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: rzadko

ciezko wchodzi ale jestem ambitny .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
jesteś w takim wieku że duża część dostarczanych składników idzie na budowę organizmu ale nie w takim kształcie jak byś chciał , tylko na cele wzrostowe , rozwijasz się i to naturalne.

Musisz jeść , jeść , jeść. Zapoznaj się ze wskazówkami żywieniowymi w dziale odżywianie i staraj się dobrze odzywiać

będzie dobrze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 500 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4163
a może tobie się wydaje że nie urosłeś?

"Religia jest dla ludzi bez rozumu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125
Okej dzieki !czyli musze sie skupic na odzywianiu .

ciezko wchodzi ale jestem ambitny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125
wlasnie uroslem ale tylko do gory a miesnie nic ani nie drgnely wiadomo jakis maly efekt moze jest moze wlasnie przez brak diety nie mam poojecie

ciezko wchodzi ale jestem ambitny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777630
to bardzo istotny element do tego trening i dużo snu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125
a z suplementow co byscie doradzili ?

ciezko wchodzi ale jestem ambitny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Witaminy-mineraly, omega-3, bialko/ gainer do uzupelnienia diety, zma apteczne...

Problem wlasnie do puki bedziesz rosl w gore bedzie dotyczyl, ze organizm ciezko bedzie mial jeszcze rosnac w szerz... Tego nie przeskoczysz za bardzo, ale to nie znaczy, ze nie warto cwiczyc...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 899
To nie jest tak ze przytyłeś tylko dlatego, że urosłeś. Gdybyś nic nie ćwiczył bys urósł, a waga stała by prawie w miejscu. Poza tym wydawałoby ci się, że twoja masa mięśniowa zmalała. Nie widac efektów, bo mięśnie się rozciągają razem z kośćmi. Możesz mieć np. taki sam obwód ramienia jak wcześniej, ale ilość miofibryli w mięśniach jest większa(bo mięsień jest dłuższy). Nie martw się, twoja praca nie idzie na marne. Masz szczęście że jeszcze rośniesz. Twoje wzrastanie wzdłuż zamiast wszerz może być także spowodowane przez wydzielanie się ogromnej ilości hormonu wzrostu podczas ćwiczeń siłowych. W twoim wieku hormon wzrostu idzie właśnie w kości a nie w mięśnie(w pewnym stopniu w mięśnie też ale nie tak wiele).

Podsumowując te dwa aspekty powodują taki efekt. Jeśli się podoba to co napisałem, soga proszęhehehe

Zmieniony przez - Fighter P. w dniu 2009-06-18 16:37:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

..Problem z kośćmi... ;/

Następny temat

GrzegorzKO /Dziennik/ Wędrówka ku lepszemu / MASA

WHEY premium