SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metoda nadkompensacji składników odżywczych

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 17759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Wow.. a coś w drugą stronę jogg? Żeby zwiększyć? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za rade...SOG :) mam nadzieje, ze sie uda, ale jeszcze takie pytanie: jeżeli uda się zmniejszyć produkcje tego fT3 to czy po wyrzuceniu z diety tych kotletów sojowych wszystko wróci do normy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 646 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15613
Sog

ch*j wie wszystko :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Wszystko wróci do normy po odstawieniu soi. Mam znajomych wegów - miłośników soi - towarzystwo ewidentnie puszyste, bo niećwiczące. Przy treningu siłowym masa będzie szła w mięśnie.
E-lite,
Podkręcenie fT3 dietą - robi to dieta kopenhaska: kofeina na śniadanie, w posiłkach białko:ww 1:1 gdzie ww przede wszystkim o najniższym IG (brokuły, szpinak, sałata), mięso też ciężkostrawne - pieczone, nawet jajka na twardo jako ciężej strawne od np. jajecznicy. Można jeść i więcej takich posiłków niż 2, byle nie było uczucia głodu. Właśnie produkty ciężkostrawne powodują, że sporo kalorii schodzi na ich trawienie, a długi czas zalegania wpływa na wzrost wydzielania fT3, który ma poganiać organizm, a głównie przewód pokarmowy do wydajniejszej przacy

Zmieniony przez - jogger w dniu 2004-04-12 00:03:25

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki i SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
czy ktos zastanowil sie nad tym glebiej... zamierza sprobowac?
ja stosuje te metode od 3 tygodni - i jest dobrze..
beda foty i opis, tylko dajcie mi skonczyc...
jesli kogos interesuje, wszystko opisuje w fitnesie: post "3 miesieczne odchudzanie..." strony: 4 przed i 6-ta w czasie trwania.

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
ja moze sprobuje ale dopiero po wakacjach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
ja sproobooje...tez po wakacjach jak bede robic mase bo teraz zaczynam wchodzic na spalacze...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja pierwsza fazę od poniedziałku ...dietę do oceny (od tygodnia z kretką zaczne dietę) dałem już w odzywianiu tydzien temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 641 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3683
Również po wakacjach pokombinuje z tym , najpierw HST z normalna dietka a potem pobawimy sie z planem Dezira.

btw:
dezir informuj na biezaco co jesz , jak cwiczys i jakie efekty. wtedy krok po krokuy kazdy bedzie mogl przesledzic co robiles i jakie sa tego rezultaty
pozdrawiam

There`s only Techno Music !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest z tymi weglami ?

Następny temat

Wszystkiego najlepszego Shelly!!!

WHEY premium