SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mesomorph.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tez moge potwierdzic ze dzisiejsze meso to dno w porownaniu do tego, co bylo kiedys

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Ja miałam spore oczekiwania po meso, ale się zawiodłam. Ogólnie nie warto - moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10587
czellista napisałeś, że na mz'cie mam sporo zabawek z 1.3 ale powiedz mi co to ten mz bo ja nie w temacie?
Chyba przekonaliście mnie do wyboru Bombshell bądź rocky np. skoro lepsze niż meso.
Generalnie póki co jestem bardzo zmotywowany i pobudzony na treningach więc poczekam z zakupem (albo i nie jak się mocno podpalę na zaku:P) ale za 2-3 miesiące chciałbym redukować i może być ciężej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Bombshella mogę śmiało polecić ,dobra kosiarka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mz to taki sklep, wpisz sobie w google, nie moge Ci tutaj podac linku. masz tez zabawki z centurion labz jak np rage. ale z bombshella bedziesz zadowolony, a pewnie z rockiego jeszcze bardziej

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
czellista
mz to taki sklep, wpisz sobie w google, nie moge Ci tutaj podac linku. masz tez zabawki z centurion labz jak np rage. ale z bombshella bedziesz zadowolony, a pewnie z rockiego jeszcze bardziej


Na m-z nie ma bombshela, przynajmniej tej starej wersji. Ale widziałem to gdzie indziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
Była jeszcze przedtreningówka o nazwie Wicked podobno też wyrywała z butów, została wycofana ze względu na skład. Ja polecam "Executioner" od Killer Labz, tą starszą wersję. Bardzo dobre treningi na tym miałem. Na minus ciężki zjazd i zamuła po treningu.


Zmieniony przez - darek14789 w dniu 2018-08-29 18:55:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
z ostatnich co było ok to chyba re1gn od wxn labs, co tak dobrze działało na mnie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10587
Niestety na mz nie widzę ani bombshella ani rockyego. Zastanawiam się czy kupować na Allegro? Generalnie ja zamawiał będę o ile coś mni nie skusi to za jakieś dwa miesiące ale temat mnie zainteresował już teraz, lubię planować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 286 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43537
Masz tutaj opinie zadobrych zabawek https://www.sfd.pl/13_składkowy_test_przed_treningówek_i_termogeników_opinie-t1158505.html

Ja skończyłem na trzech mesoi 2x stimul, szkoda życia


Zmieniony przez - pawel39 w dniu 2018-08-29 23:32:54
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3 na własną rękę

Następny temat

Kreatyna- dalsza redukcja

WHEY premium