SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mesomorph.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10108

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10586
Witam. Mój staż to jakieś 7-8lat praktycznie z czego może łącznie z 8 miesięcy było nieprzepracowane jednak z odżywkami mam bardzo małe doświadczenie i chciałem się doedukować i doświadczyć na własnej skórze.

Mianowicie chodzi tutaj o tego legendarnego Mesomorpha, który uważany jest za jedną z najmocniejszych przedtreningówek i chciałbym rozjaśnić trochę to sobie.
1.aktualnie biorę przed treningiem ALLNUTRITION - Red Shock Shot i wypijam całość i pobudza fajnie. Kiedyś miłem BioTechUSA Black Blood i działanie raczej było podobne choć nie mam pewności ponieważ pomiędzy tymi odżywkami były duże odstępy czasu (z 2lata). Ciekawi mnie jak wypada w porównaniu do nich mesomorph?
2.Znalazłem jedynie na allegro i olx do kupienia i zastanawiam się co będzie najbezpieczniejszą opcją, żeby dostać oryginalny produkt?
3.Zauważyłem, że pre typu mesomorph mają inne substancje niż takie ogólnodostępne np. geranium czy 3 7-Dihydro-3,7-Dimethyl-1H-Purine-2,6-Dione i zastanawia mnie jaką robi to robotę w porównaniu do tych, które brałem.
4.Myslę, że resztę niejasności i porad jeszcze uda się rozwiązać w dalszej dyskusji ponieważ nie mam wiedzy na ten temat więc pewnie kilka kwestii pominąłem.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie porownuj spalaczy z all czy biotecha do meso, to tak jakbys porownywal malucha do mercedesa. aktualnie poszedlbym w cos innego, bo ciezko o ori meso. a zabawek teraz od grona ktore robia robote nawet i lepsza niz meso

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
testowałam meso i wypada słabo na tle innych pre jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 216 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13921
Proponuje zapoznać się z tym

https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Przedtreningówki_ranking__najlepsza_przedtreningówka-a1455.html

Poczytać i wybrać. Ja osobiście stosuje Ostrovit Pump Pre workout i jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tylko ze te spalacze z rankingu to taka troche inna, slabsza liga

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10586
Nie interesują mnie żadne słabsze. Jest coś co dostanę bez większych problemów na poziomie mesomorpha? Zaznaczam, ze nie interesuje mnie nic słabszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mnostwo roznych rzeczy, np. esp extreme, rocky, bombshell, wiekszosc supli z firmy hitech pharmaceuticals

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10586
Czellista porównuje ponieważ to brałem i chciałbym sprawdzić a najpierw otrzymać opinie jaka jest różnica w działaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 567 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10586
Lucyna86 jeśli polecasz coś mocniejszego bądź przynajmniej takiego samego jak mesomorph chętnie poznam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
na mz'cie masz sporo zabawek z 1.3

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Bombshell też polecić mogę :) Meso jak dla mnie w testach wypadło słabo ... i w dodatku ten smak okropny ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3 na własną rękę

Następny temat

Kreatyna- dalsza redukcja

WHEY premium