SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykl (sila) - mesomorph + co?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 753
Witam, planuje cykl w ktorym napewno chce zjesc mesomorpha jako no-booster, co do niego wziac? tzn jaka kreatyne + co jeszcze? trening + dieta jest wiec prosze o sugestie dotyczace jedynie suplementacji. Celem cyklu jest sila, max 400-500zl za wszystko (200 mesomorph wiec pozostaje 200-300 na reszte)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
dorzuc np cm3/mono, jakies witaminy,jesli trzeba to bialko lub gainer do uzupelnienia diety, pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
Rano jakaś kreatyna by się przydała. Storm, Xpand, Clout. Xpand jest najtańszy, ale Storm równie ekonomiczny, gdyż ma 80, a nie 50 porcji, więc wybierz Clout'a

PS. Wiadomo już że Mesomorph niezły kozak, ale potrzebne opinie niesponsorowanych o Pack Detonatorze
1

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8121
Jezeli celem jest sila wez cos na bazie Orotanu. Np Clout albo pojedyncza forma orogenix. I BCAA jakies, albo najlepiej Reanimator kompleksowa odrzywka All In One. Do tego bialeczko do uzupelnieni diety, dobre witaminy i omega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
detonator
skład podstawowy/wystarczający
jeden z nielicznych ma dobry smak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
a do meso
proponuje orotine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
a ja mam takie pytanie bo tez planuje cykl na siłe i co byście wybrali przed treningiem meso,no xplode,detonator ?? do tego bedzie jeszcze mono i bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
To - Na co cię stać.

No-X masz w niskiej cenie,
Meso - droższy i bardziej pobudzający.
Dentonator - skład rozbudowany i w całkiem dobrej Cenie to jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
ale mi bardziej chodzi o to co jest lepsze bo no xploda musze walić po 3-4 miarki to dopiero mnie klepie wiec jak coś to są takie warianty
2x no xplode
meso - na to mam duzą cheć bo słyszałem ze dobrze pobudza ale jak z efektami ??
detonator - nowość bogaty skład lecz niewiem czy dawki nie bedą za małe chociaz tez z checią bym wyprubował
i doradzcie mi teraz co na siłe najlepiej jakby ktoś napisał kto jadł meso i detonatora i zdał mi relacje bo no xploda pare razy jadełm i wiem jak działa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3942
nikt tu nie jadł meso ani detonatora?? ci co skosztowali tych wynalazków i dadzą mi pozyteczne informacje nagrodze sogami wiec pisać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90295
Jem Meso - najlepszy produkt jaki miałem a mam za sobą nox / xpand xtreme / crack / no-xplode i pare innych . Wiec jak masz kase to bierz poki jeszcze można dostac.

Zmieniony przez - ronny17 w dniu 2009-12-24 21:02:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki na zime

Następny temat

Warto łączyć ?(4cykl)

WHEY premium