SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa i brak siłowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Wszystko trzeba dobrać pod własne możliwości czasowe. Choć faktycznie 2 posiłki to trochę mało a poza tym muszą być spore objętościowo 3-4 posiłki wydają się być optymalnie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 125 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3470
Przed chwilą powiedział, że jest skoszarowany (prawdopodobnie wojsko/studia oficerskie) i w sumie jestem w stanie zrozumieć, że może nie mieć na to czasu i musi jeść to co dostaje. W takim wypadku jeśli naprawdę nie masz czasu nic przygotować ani zjeść nic większego to może warto pomyśleć nad jednym szejkiem białkowym miedzy dwoma z posiłków i jakąś szybką, wartościową przekąską którą mógłbyś przygotować wieczorem dzień wcześniej i zjeść miedzy kolejnymi posiłkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wtedy można ratować się odżywkami. W diecie może być 3 posiłku, ale trzeba liczyć się z tym, że będą duże objętościowo.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Feni1234
skoro sie liczy bilans to po co opowiadasz o 5-6 posiłkach? wystarcza i dwa. Czy on gdzies napisał ze jest kulturysta? Ja widze ,,mam chude rece i tors" kulturysta pełna geba. Szkoda ze mu nie doradziłęs od razu 5 tys kalorii, inaczej nie urosnie nic :D

Bo kolego pewne rzeczy są optymalne, a inne nie są. 2-3 posiłki dziennie NIE SĄ OPTYMALNE, ale takie żywienie jest w ostateczności możliwe. 2-3 posiłki, to możesz wpierdzielać na koksie, gdy absorpcja białka sięga niemal 100%. Przy naturalnym sposobie budowania mięśni większość w ten sposób zjedzonych protein pójdzie na "energię". No i nie ma znaczenia czy jest PRO, czy nie jest. Bez diety nie będzie bardziej umięśniony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 271
skoro nie są optylamne to po co piszesz ze liczy sie dzienny bilans :D sam sobie przeczysz, albo sie liczy albo sie nei liczy, zdecyduj sie. Ta, z niego taki kulturysta, ze pewnie chciał napisał ze troche by chciał podrosnac ale nie wie jak , ni nic, a tu od razu żeby żarł 3 tys kalorii i nic nie robił, bo jak sam pisze , nie ma takiej mozliwosci :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Jak nie można jeść idealnie, to trzeba kombinować. A 3000 da rade zjeść, wystarczy podbić tłuszczem. Nie jest to trudne. No ale widzę, że 6 postów i 36 przeczytanych artykułów upoważnia Ciebie, żeby atakować innych. Multikonto?! Wcześniejsze skompromitowane, czy zabanowane?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 271
serio, nie mierz wszystkich swoją miarą. Niektórzy mają rozum żeby osobom z cyklu ,,jestem chudy, nie mam mozliwosci jedzenia, nie ćwicze" doradzać żeby jedli 3 tys kalorii dziennie :D wystarczy to wziąć na zdrowy rozum, którego jak widać niektórym brakuje
Hoho podbić tłuszczem :D zwłaszcza przy tym jak sam pisze ,, nie mam możliwości ćwiczenia" to ci dopiero by tym tłuszczem nabrał masy...tylko chyba nie takiej jakby chciał. Dobra porada, dobra ;)


Zmieniony przez - Feni1234 w dniu 2016-09-02 15:33:20
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Aha, od kwasów tłuszczowych się tyje.... Nie mam więcej pytań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 271
nabiera się masy miesniowej - ale trzeba robić tak jak autor wątku pisze - ,,nie ćwiczę" Od niećwiczenia i jedzenia miesnie rosna najlepiej, nie wiesz o tym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Czy jak gdzieś pisałem, aby nie ćwiczył?! Ciekawe. Co jeszcze wymyślisz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rehabilitacja skręconej kostki

Następny temat

Plan

WHEY premium