SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak efektów na siłowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1620
Witam, moja pierwsza przygoda z siłownią miała miejsce gdy miałem 15 lat, obecnie mam 24. Na początku wiadomo, zero pojęcia o treningu a dieta to już wogóle i tak prawie 2 lata "przetrenowałem". Później zacząłem coraz więcej czytać, pytać starszych kolegów, z każdym dniem rozumiałem coraz bardziej o co w tym wszystkim chodzi. Zacząłem brać w wieku ok. 18 lat pierwsze odżywki, na początku gainer, aminokwasy potem białko i kreatyna. W wieku 19 lat pierwszy raz sięgnąłem po SAA, konkretnie metka. Efekty niesamowite po 4 tygodniach +/- 10kg z czasem miałem kilka przerw w treningach, potem zrobiłem drugi taki sam cykl. W wieku 21 siegnąłem po pH (M-drol,P-plex,X-tren) 3 w jednym. Po tym cyklu zaczęły się moje wszystkie problemy, odblok zrobiłem 12tab. Clomidu. Na cyklu pojawiła się ginekomastia. Po odstawieniu zacząłem mieć problemy depresyjne, brak motywacji do treningu, chodziłem i wkręcałem sobie różne rzeczy, alkohol. Po 1,5 roku postanowiłem udać się do Endokrynologa aby sprawdzić czy wszystko ze mną ok. Zlecił mi badania krwi na najważniejsze hormony. Wszystko było ok, jedynie Prolaktyna, norma przekroczona o jakieś 20% oraz TSH w górej granicy. Lekarz stwierdził, że to lekka niedoczynność tarczycy i będziemy leczyć to Euthyroxem 50. W tym czasie trochę się ogarnąłem i zacząłem treningi, na początku efekty były do momentu gdy zacząłem brać Euthyrox, przez pierwsze kilka dni czułem dość mocny ból w okolicach nerek, ale ustąpiło, od tamtej pory zero efektów! Trzymam dietę, naprawdę przez lata nauczyłem się co jeść o jakich porach itp.
Jeśli ktoś jest w stanie jakoś mi pomóc to bardzo proszę! Czy wina może leży po stronie psychiki, tarczycy? A może nerki mają jakiś wpływ?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co wiem to ludzie z tarczyca maja tendencję to tycia. Jak brak efektów to moze jednak wina lezy po stronie diety, zwiekszaj kcal. Ale to niech lepiej Ci odpowie ktos bardziej doswiadczony. Głowa do góry i wytrwałosci :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chcę zacząć coś ze sobą zrobić ...

Następny temat

Po prostu początek.

WHEY premium