SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy na siłowni- brak wolnych ciężarów!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 714
Cześć, mam darmowy wstęp na siłownie gdzie jest sporo maszyn, na których nigdy nie ćwiczyłem, a brak wolnych ciężarów. Czy może mi ktoś ułożyć plan treningowy pod maszyny? Albo chociaż w jakimś stopniu mnie naprowadzić jak sam mogę go ułożyć? Wcześniej trenowałem FBW. Pozdrawiam

"Bez poświęcenia, nie ma zwycięstwa"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
1. Zmien silownie w takim razie
2. Jak juz koniecznie chcesz to musisz napisac co z maszyn jest dostepne
3. Musisz uzupelnic ankiete

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 714
Ankieta

Płeć : M

Wiek : 24

Waga : 78

Wzrost : 178

Cel treningowy : Wzrost siły, zrzucenie opony (priorytet!)

Staż treningowy na siłowni : niewielki, bardzo nieregularne treningi w poprzednich latach

Uprawiane inne sporty : bieganie, pływanie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : tylko maszyny

Dieta : Nie mam diety na tip top, ale staram się jeść dużo białka i nie szaleć z węglowodanami, unikam słodyczy, coli, alkoholu etc.

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan: FBW

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc):
Przysiad 50 kg w ostatniej serii, martwy ciąg to samo, wyciskanie, nie wiem

Co do tych maszyn, nie wiem jak konkretnie się one nazywają ale jest kilka maszyn na nogi (suwnice, wypychanie nóg do góry jakby, maszyna na dwójki że się leży i wyciska), na biceps w sumie jedna (coś na kształt modlitewnika), na triceps dwie maszyny, na klatkę dwie maszyny, na plecy za 3-4 ( coś na podobieństwo rozpiętek, normalne wyciskanie siedząc jakby, oraz przyciąganie do siebie czegoś) + drążek, na barki dwie maszyny (jedna przypominająca wycisk żołnierski tylko że na siedząco, druga przypomina wyciskanie sztangielek bokiem).
Niestety, to musi być ta siłownia, też żałuje bo lubię robić przysiady i martwy. Mając takie maszyny, jak zorganizować sobie dni treningowe?



Zmieniony przez - el_hombre w dniu 2015-06-13 18:42:00

Zmieniony przez - el_hombre w dniu 2015-06-13 18:43:15

"Bez poświęcenia, nie ma zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Pomysl nad splitem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciaganie po treningu

Następny temat

Prośba o nazwę maszyny z siłowni

WHEY premium