SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siła poszła, brak efektów wizualnych

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6709
Cześć,

mam pytanie czy to normalne...

Trenuję dosyć krótko, bo około 3 tyg... zauważyłem, że poszła siła bo od wczoraj wkładam na biceps i triceps o 2 kg więcej ale nie zauważyłem przy tym prawie żadnej zmiany wizualnej, oprócz tego że pojawiły się 2 potężne żyły po 1 na bicu :D...

Dietę jako taką mam i jej przestrzegam ale wzrostu choćby kilku dag nie zauważyłem wręcz tendencja spadkowa, mimo tego że pochłaniam wszystko jak odkurzacz...

Mam jeszcze jedno pytanie na jakie partie mięśni działa ćwiczenie polegające na równoczesnym podnoszeniu rąk z obciążeniem do pozycji litery T :D czyli pół pajacyka :D...

Tak samo czy podnoszenie obciążenia na rękach od barków ponad głowę do wyprostowania rąk działa tylko na triceps czy jeszcze na coś innego...

Oraz ostatnie czy też macie dysproporcję między lewą a prawą ręką?? u mnie jest to około 1-2kg w zależności od dnia. Mam słabszą lewą rękę. Jak to wyleliminować?. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
bredbrot Wypelnij ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Daj sobie czas... To dopiero 3 tygodnie. Organizm jeszcze porządnie się nie "obudził" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Wzrost siły jest reakcją układu nerwowego na trening organizm sie adaptuje

Co do braku postępów weź pod uwagę 3 elementy

źle dobrany trening

brak regeneracji

musisz je sprawdzić i przeanalizować

Ćwiczenie na barki o które pytasz to uniosznie ramion w bok ze sztangielkami znajdziesz w atlasie ćwiczeń

W razie pytań pisz

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do jakiego momentu cwiczycie?

Następny temat

JAKI TRENING WYBRAC?

WHEY premium