SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa i brak siłowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 271
no no, każdy wie że przy pompkach i podciaganiu należy nie mniej niz 3,5 tys kalorii :D Nie wiem, czy twój chomik coś z tego rozumie, ale jak mówiłem, wróć z kimś dorosłym :D ALbo idź się podciągnij tylko wpierw zjedz 3,5 tys kalorii bo nie urośniiiiiesz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Aha, czyli jak nie masz nic do powiedzenia, to po prostu nie pisz. No i nie zakładaj multikonta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 271
Nie mierz wszystkich swoją miarą. Z takich żartów to co najwyzej sie śmieje ten twój chomik obok :D lepiej nic nie mówić niż pisać wypociny że chłopak de facto nic nie robiacy, powinien jeść 3 ,5 tys kalorii dziennie przy nic nie robieniu :D Sam zastosuj tą swoja świetną rade i wróc sie pochwalic efektami :D


Zmieniony przez - Feni1234 w dniu 2016-09-02 16:02:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Czyli nadal "czytasz ze zrozumieniem" i jakieś urojenia mi zarzucasz. No nic, niedługo kolejny banan będzie i ludzie wyśmieją Ciebie, że zalecasz jedzenie białka z chleba... Będziesz musiał ponownie założyć konto.... Tymczasem dzięki za rozrywkę. Uciekam poćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 271
zalecam jedzenia białka z chlebem? Znów masz omamy, czy może raczyć zacytować takie moje zdanie :D Jak nie jesteś trzeźwy to po co tu przychodzisz? Idź sobie łyknij 3,5 tys kalorii jak to osobie niećwiczacej radziłeś to ci może organizm przewietrzeje :D
Idź idź, może chociaż podstawowej wiedzy od kogoś dorosłego nabedziesz :D Tylko jak bedziesz robił pompki to nie zapomnij o tłuszczu, bo się biedkau wykończysz :D
Całe forum ma ubaw z chłopaczka który osobie nie ćwiczacej doradza 3,5 tys kalorii bo inaczej nie urośnie :D


Zmieniony przez - Feni1234 w dniu 2016-09-02 16:07:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
marmur oo4o się uspokuj troszkę na tamte konta masz bana, za wywoływanie kłótni, zluzuj troszkę.

Użytkownikowi nie pomagasz w żaden sposób a jedynie siejesz zamęt.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 271
ja chłopakowi który tytułuje wątek ,, brak siłowni" nie zalecam jedzenia 3,5 tys kalorii dziennie bo inaczej nie urośnie :D Za to ty Anubis zapewne tak. Sorry, ale nie każdy ma tak nawalone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale ja jeszcze nic nie napisałem a się już przyczepiasz i wiesz co myślę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 271
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Liczy się dzienny bilans i ilość posiłków, np przy 3000 nie kazdy jest w stanie zjeść to w dwóch posiłkach. lepiej urozmaicone posiłki zjeść.

Co do treningu bez sprzętu
https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html

Jakie produkty zakupić, chodzi o produkty spożywcze czy suplementy ?

pasuje

I nie obrażaj nikogo jak druga osoba tego nie robi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rehabilitacja skręconej kostki

Następny temat

Plan

WHEY premium