SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa i brak siłowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 271
wystarczy że ja przeczytałem jego post ze zrozumieniem, a za twoje omamy co tobie sie zdaje że tam jest, nie odpowiadam.
Ale musisz powiedzieć tym mln ludzi którzy chca zrzucic tłuszcz, ze to mieśnie :O tacy oni nieświadomi hoho
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
O jakim tłuszczu piszesz?! Nie rozumiem. Ja mu napisałem co powinien zrobić. Ty co mu radzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 271
,,Codziennie robię po 200-500 pompek, jakieś bieganie - różności.
Jedyne co mam do dyspozycji to drabinka na wysokości 2 metrów, czyli wchodzą w grę podciągnięcia"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
No i? Co w ten sposób zrobi? Co mu radzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 271
,,Codziennie robię po 200-500 pompek, jakieś bieganie - różności.
Jedyne co mam do dyspozycji to drabinka na wysokości 2 metrów, czyli wchodzą w grę podciągnięcia"

przy tak niesamowitej aktywności fizycznej, aż dziwne że mu 5 tys kalorii dziennie nie doradziłeś :D tylko 3 ? co sie hamujesz, od razu może 6 :D jak wiadomo tylko przy 6 tys i popijaniu smalcem najlepiej, bedzie niesamowita masa mieśniowa haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Nie pisz czegoś, czego ja nie pisałem. Masz jeszcze coś mądrego do powiedzenia? Może jednak dasz mu jakąś radę. Co ma jeść, ile, jak ćwiczyć? Z chęcią poczytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 271
Tygrys_85
Przy tej wadze, to pewnie z 3500 kcal potrzebujesz. Sam musisz policzyć, zastosować i ocenić.


rzeczywiście, ty nic takiego nie pisałes. Pewnie ktoś ci siena konto włamał, spisek światowy :D coś jeszcze chciałbyś dodać? z checią się pośmiejemy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Aha, tam jest coś o 5000, czy 6000 tysiącach... Doradzisz coś jemu, czy kontynuujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 30 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 271
tak, teraz rżnij głupa, jakie to typowe :D Jakbyś był z kimś dorosłym to by ci moze paluszkiem pokazał ze pisałem o tych 3,5 tys...ale jak mówiłem, nie kązdy ma rozum jak widać.
Przy jego niesamowitej aktywnosci 3,5 tys to konieczność !! zapewne te pompki strasznie go wykańczaja :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Tak czytając ze zrozumieniem... to kazałem mu jednak policzyć... No ale dalej rżnij głupa. My tu ze znajomymi mamy niezły ubaw.... Czekamy jednak, może błyśniesz wiedzą i nas zawstydzisz. No i doradź coś koledze. Szybko, bo czasu nie mamy za wiele.


Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2016-09-02 15:55:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rehabilitacja skręconej kostki

Następny temat

Plan

WHEY premium