SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa, masa, masa - 19 lat

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 48956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
Masz jakieś fotki przodem? Bo wygląda,że teraz masa jest mega solidna. Aż jestem ciekaw czy przód też jest tak dobry. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
lapa wymiata, dol plecow moim zdaniem kuleje, masz pewnie 195 wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 884
O ja pier szacuneczek koles za sylweteczke wzrost i taka masa z dobra jakoscia kozak bałbym sie z toba klepc zawsze wyzszych do parteru sprowadzam ale takiego byka to były problem hehehe albo ciekawi mnie reakcja pro kozaczkow co sie bujaj po chodnikach jak przechodzisz w lato :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2410
Mega zmiana:) Gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie teraz dieta dopięta na 100% i w sumie nie wyobrażam sobie bez niej dalej ćwiczyć. Niestety dużo czasu straciłem przez własną głupotę na szczęście jeden gościu naprowadził mnie na dobrą drogę i myślę że teraz będzie tylko do przodu. Jak znajdę albo zrobie jakieś fotki przodem to wrzucę. Dokładnie coś koło 195 się kręci :P Nogi odstają od reszty to odrazu mówię ale staram się to nadrobić. Cel na lato to minimum zejść do bf'u 10% zobaczymy co z tego wyjdzie ale trzeba być dobrej myśli. Dzięki za pozytywne komentarze :)

Zmieniony przez - Korz3n w dniu 2013-02-01 00:12:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5264 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39848
napisałeś na początku ze jesteś zalany bo taki był twój cel możesz to wyjaśnić ??

ogólnie sylwetka konkret

Zmieniony przez - Gawlak w dniu 2013-02-01 00:22:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To było bardzo bardzo dawno :P W sumie po tych fotkach które gdzieś tam są w środku tematu dalej miałęm śrubę na tym punkcie i doszedłem do 127kg wagi... Fajnie było być "wielkim" bo w koszulce tak sie wtedy wygląda i to kiedy znajomi mówią że jest zaj**iście też jest przyjemne :P Więc tak się w to ciągle brneło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2410
czekamy na foty przodem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
yyyy xd. Brak słów, mega

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Człowieku, wielki szacunek dla Ciebie. Mięcho wygląda na super zbite i solidne! Wstawiaj więcej zdjęć !

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat fotki do oceny co poprawić ;]

Następny temat

31 lat do oceny i sugestii

WHEY premium