SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa, a co potem?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 149
No fakt fakt ;d, po nowym roku wrzucę znów zdjęcia sylwetki i porównamy czy mamy efekty :D a jeszcze zanim pójdę co sądzicie o ćwiczeniach na brzuch :
1.brzuszki na ławce skośnej 3x 35-30-25
2.skośne brzuszki w poziomie 3x 30-25-20
3.unoszenie nóg w podporze 3x 20-15-10
4.unoszenie kolan w leżeniu płasko 3x 20-15-10
dobrze będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18830
Tak.

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 149
No i elegancko, jutro się ogarnie dietę i wracamy na siłownie :)
do jutra chłopaki! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Zdrowia :)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 149
Dobra jestem i pora zacząć działać. Tech, nie chce robić już masy, chce się skupić na redukcji tkanki, a za tym idzie poprawa wyglądu wiadomo i chciałem też popracować później nad siłą, więc dieta na masę nie interesuje mnie tym bardziej, że jak wcześniej mówiłem wysoka waga będzie dla mnie utrudnieniem bo trenuje piłkę nożną i co za dużo to nie zdrowo ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Jeżeli chcesz gubić wagę to musisz przestrzegać diety z ujemnym bilansem kalorycznym . Oblicz zapotrzebowanie BMR i odejmij od tego na początek 400 -500 kcal. Będziesz widział ,że waga spada w dół. Jeżeli już nie będziesz widział oczekiwanych efektów musisz ucinać kcal. Jeżeli redukujesz to zapomnij, że poprawi ci się siła ;)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 149
Przepraszam za nieobecność ale nie byłem w stanie wejść na kompa, no to znalazłem kalkulatorek i prosze :
http://imageshack.us/f/191/bmrm.jpg/ 
dodam że treningi mam 4 razy w tygodniu + mecz ligowy w weekend i do tego 2-3 razy będę chodził na siłownie więc od której opcji się dostosować mając na uwadze ten kalkulatorek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 149
+
ja wiem że przy tym siły nie poprawię dlatego ująłem tutaj, że chciałem to zrobić później i się zastanawiam czy później jak już zacznę pracować nad poprawieniem siły to czy kupić jakieś suplementy czy jechać naturalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A nie lepiej sprawdzić to na sobie?

Organizm prawdę ci powie.Ustal jakiś pułap na start.Następnie kalibruj dietę z tygodnia na tydzień,aż znajdziesz swój złoty środek.

To zawsze działa.Kalkulatory mają cię tylko naprowadzić.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 149
@ronnie220 no można tak pokombinować, ale od którego progu w takim razie zacząć? od początkowego czyli około 1900? czy 3700?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING KLATKI PIERSIOWEJ CO O TYM MYŚLICIE ???

Następny temat

TRENING PLECÓW PROSZE O POMOC !

WHEY premium