SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Martwy ciąg na prostych a mięśnie brzucha.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 144 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2318
Kurde cos mi apka szfankue odp z domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 48 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 192
Nie Lubie Poniedzialkow
Kurde cos mi apka szfankue odp z domu

Tak z ciekawości jaka aplikacja?

Zajmuję się sprzątaniem w szkole zawodowej. ZS27. Ul. Rzymowskiego 38. Warszawa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Z pasem jeszcze łatwiej moze być o kontuzje osoba co ma pas czesto myśli że ją ochroni przed wszystki, i wtedy mozne pogorszyć technikę i kontuzja gotowa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
pas jest akcesorium mocno kontrowersyjnym, nie wiem czy w jego przypadku sformulowanie "powinien byc uzywany" ma uzasadnienie. Tutaj raczej jest to opcja do wykorzystywania go w ostatnich seriach gdzie naprawde mierzymy sie ze sporym obciazeniem, wielukulturystow zwraca uwage na to, ze dorobili sie przepukliny pepkowej wlasnie przez to, ze korzystano za czesto z pasa treningowego. co nie pzoowlilo na odpowiendie wzmocneinie powlok brzusznych miesni i przez to wydarzyla sie kontuzja, jaosobiscie tez nie korzystam z pasa podczas ciagow, a jstem chocby z wyksztalcenia fizjoyerapeuta i bardzo dobrze jest mi znany mechanizm pracy tloczni brzusznej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile serii i powtórzeń?

Następny temat

Porady dla początkującego

WHEY premium