SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Pudzianowski Mistrzem Swiata

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Wojtas ... Savickas vs Mariusz - wzrost i masa - spora roznica

Savickas fany jest zreszta spora ilosc strongow darze wielka sympatia

Do Mariusza nic nie mam, chwala mu za to co robi, jednak ma 2 mistrzostwa IFSA
Zreszta jedni lubia tych drudzy tamtych a ja lubie Karlsena i Dymka

I nie twierdze wcale ze Mariusz jest najlepszy, ale nikt nie zaprzeczy ze jest dobry w tym co robi i powinien to robic dalej.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
tez nie mowie ze jest slaby albo cos w tym stylu. Jego predyspozycji do sportow silowych jakby nie patrzec nie mozna nie zauwazac
chodzi mi o to ze silniejszy napewno jest Savickas i jemu podobni ale w strongach liczy sie rpzeciez tez dynamika, wiec nie ma co za duzo gdybac. Dla mnie poprostu bardziej liczy sie sila niz dynamika
pzdr

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Juz o tym bylo 100 razy - w konkurencjach statycznych najlepszy jest Litwin, dobry jest Virastyuk, Karlsen - ale ile takich konkurecnji jest ? Ciag, przysiad, barki, palce i jeszcze kilka. W calej reszcie bezdyskusyjnie najlepszy jest Mariusz. Jest bardziej wszechstronny od takiego Litwina (do ktorego zreszta nic nie mam) - ale tacy jak Zydrunas nie umieja za wiele poza ta swoja statyczna siła. Gdy liczy sie szybkosc, sprawnosc, dynamika, wytrzymałosc - to po prostu sie chowaja. A nie powiecie mi, ze to jest bez znaczenia

Poza tym tak jak Zyz zauważył Pudzian ma 2 mistrzostwa IFSA - w tym Zambia (prawdziwy nokaut). I zaryzykuje stwierdzenie ze jakby dzis zrobic jakas powtorke z rozrywki ,gora bylby Pudzian. Spacery, kule, schody, konkurencje wiazane, ciag na ilosc powtorzen (Savickas lepszy na wynik maksymalny, ale zrobi mniej powtorzen, bo sie szybciej meczy) - to sa raczej jego atuty. Nie wiem czy wiecie, ale on sie ciagle rozwija np. barki, ma pare slabosci, ale kto ich nie ma ? ===> "Jeszcze sie taki nie narodził, co by wszystkim dogodził"

Podsumowujac - wole mocnego i wszechstronnego Pudziana, niz ociezalych i silnych statycznie zawodnikow IFSA. Kazdy ma jednak swoje zdanie i ma do tego prawo

Nareczka

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
no widzisz Fazik po co po raz kolejny poruszasz temat?? My juz z Zyz-em sie dogadalismy ogolnie mowiac to moze najlepiej niech wprowadzą do Strnogman bieg na 100 m Dla mnie Strong to znaczy silny,mocny i w tym kierunku szukalbym kandydata na mistrza swiata Strongman
pzdr

Zmieniony przez - wojtas87 w dniu 2005-10-10 07:50:22

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
wojtas87: Ale sila nie lezy tylko i wylacznie w miesniach

Slaby psychicznie zawodnik, jakby silny nie byl to bedzie do bani.
Liczy sie rowniez gibkosc, szybkosc, myslenie, umiejetnosc planowania, rozkladania sil itd...

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
No co kto lubi - dla Mariusz jest nr 1 na Świecie , biorąc pod uwagę całokształt i wszechstronnosc. Ty masz inne zdanie Wojtas i luz


Pozdro @ll

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6447


pare fot zwyciezcy^^ - spacer z kowadlem -.^

sSc gosu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
a ja powiem od siebie na ten temat tyle:
67890 napisal ze pudzian przegral arnold classic racja
ale pudzian przegral z nimi tylko raz a powiedzcie mi ile razy oni od niego dostawali po tylkach
Tak to jest qrwa ze kolo tak naprawde od kilku lat non stop z nimi wygrywal-wygrywa nadal tylko nie juz tak miażdżącą przewagą ale jest najlepszy a to ze raz mu sie nie powiodolo to co to swiadczy o jego koncu kariery--->

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6447


proba z kłodą, wielkie skupienie.

sSc gosu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6447


ciezar w gorze -.-

sSc gosu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak się wyciska na zawodach?

Następny temat

Kulturystyka Sport Dla Wszystkich

WHEY premium