SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Pudzianowski Mistrzem Swiata

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Widze Wojtas ze chcesz tutaj troche "narobic dymu"

Wszelkie porownywanie trojboju i SM jest bezsensowne. Juz o tym pisalem.

Natomiast co do dopingu - to chyba wiadomo, ze min. sporty silowe nie są od tego wolne. Tylko , ze np ja gdybym trenowal od 12 roku zycia, codziennie po 3-4 godziny + super dieta + najlepsze odzywki + koxy to dzis nie bylbym nawet w polowie taki jak Pudzian, czy Jarek ... Predyspozycji im nie zabierzesz, do tego dochodzi charakter, wsparcie sztabu wspolpracownikow itp. Dlatego mowienie , ze "gdybym bral to co on bylbym taki sam" to bzdura. Napewno wtedy Twoje akcje by skoczyly, ale nie do takiego poziomu.

Pozdrawiam i zachecam do konstruktywnej dyskusji

Elo-o-Nara

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Fazik wiesz co czytaj wszysto a pozniej pisz swoje konstruktywne przemyslenia napisalem ze nie robie dymu, wiec sie nie czepiaj poprostu zgadzam sie z Wortalem ze ich najpredzej mozna porownacale "prawie robi wielką różnice" wiec juz to powinno rozwiac Twoje wszelkie watpliwosci

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
koniec klutni bo napisze naprawde cos od serca co mysle o takich porownanach i czemu one nie maja sensu,wtedy moze byc dym naprawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Niewazne ...

Zmieniony przez - zyz w dniu 2005-10-12 22:28:38

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Ja czytam wszystko z uwaga i podtrzymuje swoje stanowisko

Peace on U

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
"kazdy sport ma jakies ciemne strony, nawet gra w bierki."

- a to mnie zaciekawiło...
Jakie, bo ciekawośc mnie zżera?


Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Wortal, znowu wpadles spamowac moralami? Wojtas rozpetales burze. Mam pytanie, czy sa tu jeszcze jacys naiwni, ktorzy wierza, ze dzisiejszy sport jest wolny od dopingu? Wojtas, wiesz, ze jest to temat drazliwy. Zakoncz temat, nie tlumacz sie, koniec dyskusji. Panowie. Caly czas pomijacie milczeniem najwazniejsze powody, dla ktorych proces zamiany x-boistow na strongmanow odbywa sie tylko w jedna strone. A sa to mianowicie:
- medialnosc dyscypliny Strongman.
- wygrane pieniezne.
- wygrane materialne.
. * sprzet sportowy.
. * sprzet elektroniczny i agd.
. * supple.
. * samochody.
- niematerialne.
. * karnety na solaria, do salonow odnowy biologicznej, do klubow fitness i silowni itd.
. * poznaja waznych, ciekawych, interesujacych ludzi.
. * zwiedzaja swoj kraj, swiat.
- trudne do sklasyfikowania:
. * Dupeczki!!!

Czy trzeba cos wiecej dodawac... Spojrzmy realnie. Jak sie pocic to chociaz miec cos jeszcze z tego poza satysfakca.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1637
No to ja mam chyba przewidzenia bo często pana Mariusza w TV widać w kostiumie Inzer , to jest sprzęt tójbojowy, a ktoś wcześniej napisał że SM sprzętu nie używają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
I co sie smiejesz ? przy tym przy czym oni sprzetu nie uzywaja to bys nawet z ziemi nie podniosl

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Usunięty przez x-ray za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 546 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4995
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak się wyciska na zawodach?

Następny temat

Kulturystyka Sport Dla Wszystkich

WHEY premium