SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Pudzianowski Mistrzem Swiata

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2352
a kto zna wyniki ogólnej klasyfikacji MŚ. Strong Man??

to że Pudzian wygrał to ok. ale który jest Jarek??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 623 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7276
jarek był bodajże 5 a metrx sponsoruje pudziana dlatego tez startował pewnie tu a nie w ifsa vasyl itp są w ifsa stąd konfrontacji raczej niebedzie zonk

SIŁA I HONOR
wyżej,szybciej,mocniej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Klasyfikacja końcowa

1. Mariusz Pudzianowski
2. Jesse Marunde
3. Dominic Filiou
4. Jarek Dymek
5. Janne Virtanen
6. Tarmo Mitt
7. Ralf Ber
8. Don Pope
9. Dave Ostlund
10. Elbrus Nigmatulin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Acha i z tego co na ironmind piszą to Jarek znów naderwał biceps i niezaliczył zadnej z kul ale nie wiem czy akurat przy kulach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
Gratulacje dla Mistrza i brawo za jego gest (Otylia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 231
mimo dzielenia się organizacji, myślę, że i tak by wygrał nasz mistrz!
wiecie, co mi się najbardziej podoba? to, że zawsze jest dumny z tego, że jest POLAKIEM! i podkreśla to często, co nie jest miło widziane w "naszych" kosmopolitycznych mediach...
po dwakroć szacunek, mistrzu!!!

SŁAWA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
Jak zwykle na onecie, masa komentarzy pisanych przez "ekspertow". Kwieciste mowy o wiaderkach koksu i ze nie wygralby na olimpiadzie w trojboju. Skad w Polakach tyle zawisci? Nie usprawidliwialbym tego glupota, ze nie potrafia rozroznic dyscyplin. Bo to chyba tylko dzieci, na przerwie w gimnazjum kloca sie, czy Golota wygralby z Brucem Lee. Najdziwniejsze jest to, ze jak jakims mistrzem jest ktos zza granicy to nikt zlego slowa nie powie, ale jak Polak to trzeba mu dowalic.
Tak samo z Otylia, jak wygrala podobno nieuczciwie, bo nie dotknela czegostam przy nawrocie, to sie podniosl lament na onecie, jakim prawem wygrala, zamiast sie cieszyc, to ludzie szukaja igly w stogu siana.
Za to teraz, pelna radosc, bo Otylia okazala sie bestia w ludzkiej skorze, ktora zamordowala wlasnego brata i koniecznie musi dostac najwyzsza kare... przy okazji okazalo sie, ze w Polsce 99% kierowcow jezdzi zgodnie z przepisami.
Poprostu rece opadaja.
Wiem, wiem... nie musze tego czytac, ale wystarczy, ze rzuce okiem i mnie szlag trafia.
Pozdro dla wszystkich normalnych ludzi.

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 627 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13123
ciesze sie ze pudzian wygral, cieszy tez jego gest w stosunku do otylii, czym troche mnie zaskoczyl (pozytywnie ).

jedynie z czego jestem niezadowolony, to to, ze przez powstanie tej nowej organizacji nie zobaczymy wspolzawodnictwa savickasa, vasyla i mariusza. ci pierwsi sa naprwde duzym wyzwaniem dla naszego mistrza, tak samo jak inni ktorzy zostali w starej organizacji.


wie ktos moze czemu mariusz stratuje teraz w tym met-rx'ie? zakldam ze poszlo o kase, ale moze ktos zna szczegoly?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 231
beast, onet to portal liberalny.
są tam same oszołomy, którym wydaje się że wszystkie rozumy pozjadali.
"wolność słow" to puste hasło, a moferatorzy puszczają tam tylko wybrane wypowiedzi. to samo się tyczy innych portali, tych największych. albo puszczają wypowiedzi budzące kontrowersje, albo wogóle nie puszczają, zwłaszcza jak ktoś powie "prawdę w oczy" - to samo się tyczy polityki...
a że teraz trzeba myśleć poprawnie politycznie...
szkoda słów...

jeszcze raz gratuluję Pudzianowi. i mam nadzieję, że w jakiś wspólnych zawodach pokona tamtych dwóch 'grubasów'

SŁAWA!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
moze inaczej pudzian wygral w swojej federacji pamietajcie nie bylo savickasa virastyuka... :)

imo MS powinne obejowac wszystkich strongow na jednych zawodach

SFD Team, na forum od 2002-10-05

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak się wyciska na zawodach?

Następny temat

Kulturystyka Sport Dla Wszystkich

WHEY premium