SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Pudzianowski Mistrzem Swiata

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
wojtas87: Jak wszedzie a badania sa jak prawo - sa po to aby je omijac

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Usunięty przez metrowiec za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
wojtas, jezeli masz cos do powiedzenia, to zacznij pisac troche konstruktywnie, a nie zasmiecasz dzial. Odpowiadajac na jeden z Twoich glupich postow, mam rozumiec, ze Robert Szczepanski zaczal trenowac Strong Man, bo chcial brac sterydy? Walnij sie w glowe nim napiszesz jeszcze raz cos glupiego.
Seba ma 200kg zza karku (z wybicia).

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
wiesz co to ty sie zastanow zanim cos skasujesz nie powiedzialem ani razu (nie napisalem ) ze trojboj jest wolny od dopingu zarowno to i to jest tym przesiakniete ale nie mozesz powiedziec mi ze w trojboju nie ma wiecej badan dopingowych?? chyba ze powiesz to zwracam honor ale nie zdaje mi sie dorgi moderatorze skad te nerwy??

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Wojtas87 wyluzuj ... kazdy sport ma jakies ciemne strony, nawet gra w bierki. Ale teraz pytanie, czy trzeba na kazdym kroku wyciagac to na swiatlo dzienne ? to jest wlasnie ta mentalnosc ludzka, zazdrosc itd...

Bo kazdy mysli ze sie wbije i jest sie bykiem zdolnym do przenoszenia gor.
Nikt tak naprawde nie wie oprocz ludzi w to wtajemniczonych kto, gdzie, ile i czy w ogole w jakims sporcie bierze. Nie jestem slepym glupcem, ktory ma z tym sportem do czynienia od dzis, wiec wiem jak sprawa sie ma.

Ale tutaj sie pojawia kolejny wazny aspekt nie kazdy moze byc tak silny, poza tym sa to godziny, tygodnie, lata ciezkiej pracy, wkladu calego serca, a i za razem ile wyrzeczen, tego pewnie sam nigdy nie pojme bo nie mam zamiar sie tym palac zawodowo, a robie to z przyjemnosci i dla siebie, nie gonie kolegow z rekordami na silowni, bo po co, dla mnie jest wazne ze cwicze bo to lubie, reszta wyglad, sila itd to drugi plan.

A wiec nie mowmy wiecej ze " a on koksowal to teraz jest silny " bo to czym sa sterydy to nie kazdy wie, ja np. wiem tyle ze o wiele wiecej liczy sie ciezka praca niz igla.

EOT co do tematu srodkow dopingujacych w sportach z mojej strony.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
chlopie gdzie wspomnialem o tmy co piszesz zacznij czytac ze zrozumieniem mnie to wali co kto bierze juz gdzies na ten temat wypowiedzialem sie paniu silaczowi123 czy cos tam takiego nie wierzysz to sprawdz wiem ze wszedzie jest doping. co do mojej wypowiedzi widze ez wszyscy ją odcztaliscie jako atak na pudziana. tak nei jest i teraz to pisze wiec prosze sie nie rzucac na mnie Powiedzmy sobie szczerze doping byl jest i bedzie i z tym nic nie da sie zrobic, zreszta sam cwicze na silce i wiem co i jak wiec nie pisz mi ze ja mysle, iż wbicie samego chocby tescia spowoduje ze jestem bogiem
chlopie jestesmy po tej samej stronie (i Ty i Ja i Metrowiec) barykady czyli obydwoje chcemy zeby strongman sie rozwijalo nie ma co sie spierac a klutnie odstawmy do lamusa
Peace

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
To Ty zacznij czytac... 1 linijka jest do Ciebie... pozniej jest osobny akapit - nowy wiersz czy jak to sobie tam nazwiesz :]

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
acha dzieki:]
wiesz co ogolnie jak napisales to to bylo odnosnie mojego postu a wiec mozna latwo wydedukowac ze to co zawarles w swojej wypowiedzi bylo do mnie

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Bylo ogolnie do ludu.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
oki jak pisalem zakopmy topor wojenny bo klutnie są bez sensu

da saga continous

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak się wyciska na zawodach?

Następny temat

Kulturystyka Sport Dla Wszystkich

WHEY premium