SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Pudzianowski konczy karierę

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
Mariusz Pudzianowski (31 l.) po wygraniu przedostatniej konkurencji, po przeciągnięciu ponad 40-tonowego samolotu... zemdlał z wysiłku. Mimo to w decydującej rozgrywce nie dał szans najgroźniejszemu rywalowi i po raz piąty w karierze sięgnął po tytuł najsilniejszego człowieka na świecie.

Przez całe mistrzostwa jechałem na mocnych zastrzykach, tylko morfina byłaby mocniejsza. A wszystko dlatego, że pragnąłem tego tytułu jak nigdy wcześniej - przyznaje Mariusz, który jeszcze w trakcie zawodów zapewniał "Super Express", że jeżeli zwycięży, to zakończy karierę.


REKLAMA Czytaj dalej



- I nie wycofuję się z tego. To już koniec - podtrzymuje swą decyzję.

- Cztery poprzednie tytuły były dla kibiców, ale ten jest dla mnie! Chciałem sobie udowodnić, że jestem w stanie tego dokonać. Udało się i mogę spokojnie zająć się teraz osobistymi sprawami - dodaje najsilniejszy człowiek świata.


źródlo wp.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
Szkoda, ze to już koniec. Ale przynajmniej Pudzian wiedział kiedy zejść ze sceny, a nie jak niektorzy Polscy sportowcy, ktorzy odcinają kupony od kariery..

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
trzeba wiedziec, kiedy ze sceny zejsc... niepokonanym

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
strona pudzian.pl się trochę pozmieniała i jest troszkę więcej do przeczytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Słusznie robi.
Przez tyle lat bardzo obciążających ćwiczeń i ostatnich kontuzji dobrze zadecydował.
Teraz w TV i plotkarskich czasopismach będziemy ciągle czytali o tym, że pudzian przestał ćwiczyć i mieśnie mu wiotczeją.
Zapewne z siłowni nie zrezygnuje, tylko daje sobie spokój od występów na mistrzostwach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3845
ale że Polak był kilkakrotnym mistrzem ŚWIATA będziemy długo pamiętać

------------------
ćwiczcie, ćwiczcie i jeszcze raz rośnijcie xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Tak to był jeden z najlepszych polskich sportowców ostatnich lat To był tak zwany "nasz pewniak".Mariusz w sporcie osiągnął wszystko,należy mu się odpoczynek.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Ciekawe kto teraz będzie polskim rozpoznawalnym znakiem wśród sportowców.
Liczę na kubicę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
nie skończy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 451 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25423
tylko nie to te przez ten tanic z gwiazdami no cóż zrobić to co miał zrobić i chwała mu za to napewno będę go mile wspominał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4580 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522737
i tak ma full kasy, że może przez reszte życia hoojem gruszki strząsać

ale mimo wszystko szkoda...

bywa - nic nie jest wieczne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Turniej w WL ,,BARTOSZ,,20.09.2008 Tarnobrzeg

Następny temat

Plan na siłę do oceny

WHEY premium