SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marian rocznik 92 zdj.8,9,13,17,23,25 nowe 28

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
bary tyłem konkretnie wyszły :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
Marian pierwsza klasa !!!

Jedz z mastim na te zawody do Rzymu , pudło gwarantowane , a to daje jeszcze wiekszego kopa .......

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-08-21 18:28:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tak plecy odstają dosyc mocno, jeszcze zalezy w jakim swietle, najbardziej najszerszy.

rutkow na zawody za wczesnie póki co za duża pipa na to jestem porównując do innych. W sumie nigdy o tym jakoś konkretnie nie myslałem.
No i też fundusze na to trzeba miec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
jest na prawde dobrze ja bym na twoim miejscu pogadał z mastim on by cie jakoś nakierował na pewno ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tylko że przygotowanie wiąże się ze sporymi kosztami itp, nie wspominając juz o wyjeżdzie z mastim.
póki co nie ma opcji żebym sobie na to pozwolił
obecnie okres przejsciowy po szkole>etap szukania pracy...więc pewno sam rozumiesz jak jest, tak trzeba byc wdzięcznym rodzicom ze dają kasy na taka diete jaka jest obecnie, bo jak nie było by krucho
I tak jak ostatnio pisałem że nigdy jakos bardzo poważnie nie myslałem o żadnym starcie, teraz troche Ty i masi daliscie do myslenia;d

a po drugie porównując mnie do innych naprawdę wypadam blado...nie ma co się czarowac i oszukiwac. Chociazby prz, shitman albo Muczakos94 gdybym stanął obok nich wygladałbym pewno jak dziecko, przebicie wagi srednio 10-15kg nademną w dodatku przy niższym bf%.
Niby jeszcze można by było co nieco nadrobic;d

Tu nogi z dziś tez sporo w nich brakuje, niby obwód jest ale wyglad słaby, łydki jak patyki;d Miałem je dzis przetrenowac a i tak zapomniałem;d








Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-08-22 16:08:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1727 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26916
Twój brzuch jest przekozak, obecnie jak go katujesz? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
pisałem jakąś strone wcześniej jak cwicze.

różnie, dziś np zrobiłem 4 serie po 20pow unoszenia kolan do brzucha na drazku, potem 3 serie spiec lezac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 448 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10525
wlasnie brzuch niesamowity

nowy uzytkownik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 85 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 496
Marian 17 jestem pełen podziwu z twojej pracy, jak byś miał chwilę zerknij na mój dziennik i miło by było jak byś coś doradził, mam podobna sylwetkę jak ty na początku. Dzięki i powodzenia Mariusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
mar.dan.gd
zerknę potem

~~~~~~~~

Forma w miarę sie utrzymuje jest tylko troche więcej wody na moje oko mimo ze czasem troche w weekend poluzuje, po wekendzie podlany, sylwetka mniej wyrazista itp ale pod koniec tygodnia jak trzymie miche wraca do normy.
Specjalnie w miarę starałem się trzymac miche w tym tygodniu zeby na weekend była w miarę ok forma to kvrwa jak na złosc od wczoraj wieczora leje i nie ma pogody, a pewno by był jakis wypad nad wodę bo dawno nie byłem i znowu blady jestem

Jeszcze jutro ma byc ognisko i festyn, ale trzeba byc dobrej mysli ze do jutro sie wypogodzi Bo jak nie to pierdyole mozna podjesc;d

Dam jakieś tam zdj jak ot wyglada teraz.






na czczo z dziś:





Waga dziś niby 83kg czyli plus 1kg od redu.
Mimo ze sylwetka chyba ciut mniej wyrazista to jest trochu lepsze nabicie i czasem widac więcej żył.



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2012-08-25 16:04:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gilu - Moja sylwetka lipiec 2010

Następny temat

17 lat 2 lata treningu z przerwami bez sterydów i supli

WHEY premium