SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Manny Pacquiao vs. Ricky Hatton - ankieta i opinie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9168

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Potężny nokaut Pac Mana!
Manny Pacquiao (49-3-2, 37 KO) wczorajszego wieczoru bezdyskusyjnie pokazał nam kto jest obecnie numerem jeden bez podziału na kategorie wagowe. W MGM Grand w Las Vegas już w drugiej rundzie doprowadził do ciężkiego nokautu Anglika, Rickiego Hattona (45-2, 32 KO). Dzięki tej wygranej Filipińczyk zdobył tytuł w piątej kategorii wagowej i został nowym mistrzem IBO wagi super lekkiej

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 259 Napisanych postów 894 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10626
Walka zdecydowanie za krótka, by nazwać ją świetną. Po prostu egzekucja. Pacquiao rozjechał Hattona. Myślę, że Pacquiao>Floyd>=De La Hoya>Hitman. Z taką szybkością, dokładnością i techniką Pacquiao jest nie do ruszenia w tej wadze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Eh, jak tak oglądałem te 24/7 to widziałem, że Floyd Senior chyba za luźną atmosferę wprowadzał w całość przygotowania Rickiego, jakby mu nie zależało na wygranej swojego podopiecznego, tylko pomiędzy treningami dużo gadał, ale to chyba rodzinna przypadłość. Ricky dał du*y, co tu dużo mówić, walka kiepsa bo za krótka, nie lubię aż tak szybkich nokautów (chyba że walcza Polacy bo wtedy oglądanie takich walk jest zbyt stresujące).
Może widać pewną analogię co do Adamka, który też wymienił trenera i nie wyszedł na tym dobrze? Jestem strasznie zawiedziony, bo lubię Rickiego, ale teraz czekam jak wszyscy na walkę z Floydem Jr. i tym razem trzymam kciuki za dzisiejszego wygranego, bo Floyda i jego gadki nie lubię

Zmieniony przez - k3ho w dniu 2009-05-03 18:02:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Floyd jr. walczy teraz z Juanem Manuelem Marquezem o ile się nie mylę 18 licpa więc trzeba jeszcze trochę poczekać, a ja jak już wcześniej napisałem po cichu liczę na walkę Floyd jr. vs. Pacman

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Szczerze to spodziewałem się tego.Hatton nie był godnym rywalem,dla Pacquiano.Za duża różnica w umiejetnościach

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Co tu dużo mówić, Pacquiao zmiótł z ringu Hattona, czego najlepszym dowodem jest ten ciężki nokaut. Na palcach jednej ręki można policzyć udane akcje przeprowadzone przez Ricky'ego, a to zdecydowanie za mało na tak wspaniałego pięściarza jakim jest Pacquiao

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
A więc nasza ankieta się sprawdziła

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6440
kuźwa jasna ciasna ;p PACMAN udowodnil mi ze jest wielki. to nie Ricky jest slaby, on tylko wypadł tak na tle tak wspaniałego pięściarza jakim jest Manny. Swoja droga walka mogla trwac troche dluzej, tyle zachodu i 2 rundy

"...Jeśli czegoś bardzo chcesz to daleko zajedziesz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
I właśnie o to chodzi. Nikt się nie spodziewał, że walka będzie trwała tylko 2 rundy i do domu. Każdy myślał, że Hatton "chociaż" stawi opór Pacmanowi, a tu nic

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6440
ojciec po tym ko i po poźniejszym wyrazie twarzy i oddechu hattona powiedzial: synu kurva znajdz se inny sport :D

"...Jeśli czegoś bardzo chcesz to daleko zajedziesz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karate + Boks. Prośba o porade.

Następny temat

Perfekcja Japońskiego Judo: Toshihiko Koga

WHEY premium