SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Manny Pacquiao vs. Ricky Hatton - ankieta i opinie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9162

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Już 2 maja w Las Vegas odbędzie się pojedynek między Manny Pacquiao,a Ricky Hattonem. Sędzią ringowym w tym świetnie zapowiadającym się pojedynku będzie Kenny Bayless. To będzie walka roku 2009!



Pacquiao po tym, jak zniszczył legendarnego Oscara De La Hoyę, to "najgorętsze" nazwisko na bokserskim rynku. Hatton - chociaż przegrał z Floydem Mayweatherem Juniorem - to bożyszcze angielskich kibiców. Ich starcie będzie na pewno wielką atrakcją.

Termin (2 maja) i kasa (58 milionów dolarów do podziału) są już dogadane.

Film HBO 24/7 Pacquiao vs. Hatton




Typy bukmacherów: Pacquiao 1.45 ----- Hatton 2.75

Jakie są wasze typy?



Zmieniony przez - bokser7393 w dniu 2009-04-16 20:02:15

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Zgadzam się z Tobą Mati. Roach już mówił o walce z Cotto jesienią, a jeśli to nie wypali to bedzie szukał kogoś innego, dopiero później przyjdzie kolej na Floyda Jr. Co prawda Manny chce tej walki i pokornie czeka, jeśli Floyd wygra z Juanem ta walka powinna się odbyć wiosną.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Głupie pytanie wiadomo,że wygra Pacquiao

Tu jest za duża różnica klasy między nimi.Nie wiem kto wymyślił sobie tą walke.Manny jest szybszy,lepszy technicznie i wygrywał z lepszymi niż Hatton.Nie widze innego rozstrzygnięcia niż K.O około 8 rundy.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
pacquiao jest dużo lepszym zawodnikiem od hattona. Stawiam że Manny go znokautuje.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6440
Pacquiao to fenomen bokserski
...jednak z wielkiego sentymentu do Rickiego i stylu jaki prezentuje w ringu, stawiam na niego w tej walce, licze ze uda mu sie trafic paca i skonczyc go przed czasem.

"...Jeśli czegoś bardzo chcesz to daleko zajedziesz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Zwycięzca moze byc tylko jeden i bedzie to Pacquiao. Mysle, ze Hatton polegnie przed czasem w drugiej czesci walki. Mimo, ze Ricky to solidny zawodnik, to trzeba podkreslic, ze Manny to inna liga. Moim zdaniem zbyt wysoka polka dla "Hitmana".
Sam pojedynek moze byc ciekawy, poniewaz obaj preferuja ofensywny styl i tym samym ujrzymy zapewne sporo wymian, atakow, jednym slowem duzo walki, a nie bokserskich szachow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Pacman zamęczy Hitmana i walka skończy się przed czasem.

PS: Wyświetla wam się filmik który wysłałem w pierwszym poście?

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
mi się nie wyświetla

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1685
Mi też się nie wyświetla.

A co do walki to Pacqiao na swoim gazie zmicie rywala. Koleś ostatnio wszystko wygrywa i to mu pewnie pomoże najbardziej natomiast Hatton chyba ma jeszcze w pamięci walkę z Floydem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Episode 1 HBO (Part 1/3)



Episode 1 HBO (Part 2/3)



Episode 1 HBO (Part 3/3)



Bardzo Ciekawy film HBO 24/7 przedstawiający fragmenty z życia prywatnego oraz treningów obu bokserów

Zmieniony przez - bokser7393 w dniu 2009-04-17 14:30:47

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8877 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75100
ja również liczę na wygrana Hattona. Stawiam na niego przed czasem

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6440
SOG dla Ciebie przyjacielu
musimy sie wspierac w naszym boksopoglądzie

"...Jeśli czegoś bardzo chcesz to daleko zajedziesz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karate + Boks. Prośba o porade.

Następny temat

Perfekcja Japońskiego Judo: Toshihiko Koga

WHEY premium