SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Antonio Margarito vs Manny Pacquiao

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10864

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


13 listopada 2010 roku w Texasie na Cowboys Stadium w Stanach Zjednoczonych dojdzie do dosyć interesującej walki pomiędzy Margarito a Pacquiao. Walka była nie pewna do samego końca gdyż Antonio czekał z decyzją o ponowne przyznanie mu licencji bokserskiej w USA.

Można przypomnieć ,że Margarito stracił swoją licencję po tym jak 24 stycznia 2009 roku przed walką z Mosleyem wykryto u niego niedozwolone środki w bandażach. Stawką tej walki będzie wakujący pas WBC w kategorii junior średniej do 150 funtów.
Bez wątpienia dla mnie absolutnym faworytem tego pojedynku jest PacMan, liczę iż zakończy on karierę Meksykańskiego oszusta i totalnie go rozbije. Pacquiao przez KO w drugiej połowie walki!!!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865


No tak, Filipiny witaja Paco:) W Polsce by stwierdzili że wygrał fartem przez kontuzję Antonio

Zmieniony przez - Maj-kel w dniu 2010-11-16 00:02:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


MARGARITO: TĄ WALKĄ UDOWODNIĘ, ŻE JESTEM UCZCIWY


Po uzyskaniu licencji uprawniającej go do toczenia walka na terenie Teksasu, Antonio Margarito (38-6, 27 KO) chce udowodnić, że potrafi wygrywać bez stosowania nielegalnych środków. Po aferze z początku 2009 roku największe zwycięstwa Meksykanina stanęły pod znakiem zapytania. Najbardziej kwestionuje się okoliczności jego nokautu na Miguelu Cotto (35-2, 28 KO), który dobrze radził sobie w początkowej fazie pojedynku, a z czasem osłabł i coraz bardziej odczuwał ciosy przeciwnika (substancja w plastrach wykrytych przez Naziima Richardsona utwardzała rękawice po zwilżeniu potem, a więc z biegiem walki).

- Zachowanie i werdykt Komisji Stanu Kalifornia były nie fair wobec mnie. Chciałem ich przekonać, ale oni już mieli wyrobione zdanie na mój temat. Jestem jednak szczęśliwy, bo i tak mogę walczyć z Pacquiao. Wszystko w moich rękach. Pokonując go, udowodnię, że jestem czysty i mogę wygrać z każdym. Teraz wszyscy zobaczą, że nigdy nie potrzebowałem niczego zakazanego, by zwyciężać. To dotyczy również walki z Cotto. Będzie ciężko, ale wygram z Pacquiao - zapowiada Margarito.
bokser.org


Licze ,że ten oszust dostanie ostre lanko !

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
niech jeszcze raz sobie z cotto zawalczy bez tego syfu na łapach zobaczymy jak zaśpiewa ;/ 4 rnd pacquiao by K.O

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
No zobaczymy co z tego wyjdzie

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Pacman przez KO i to w pierwszej połowie walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Faworyt w tej walce jest za duży...Wydaje mi sie,ze walka potrwa w miarę długo...Powinien wygrać walkę PacMan ,ale od 8 rundy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Margaryna musi odpowiedzieć za te przekręty. PacMan zrobi z jego twarzy sieczkę.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
2-3 runda i margiato laduje w szpitalu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
Manny Pacquiao przez KO tak obstawiam jak Cezi 8 runda lub po .

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


Antonio Margarito: Zapomnijmy o przeszłości!


Antonio Margarito, który we wtorek pojawił się w Beverly Hills podczas konferencji prasowej promującej jego walkę z Manny Pacquiao zaapelował, aby zapomnieć o tym, co było i skupić się na bieżących wydarzeniach. Meksykanin 13 listopada powróci na ring, aby podczas gali w Dallas stoczyć swoją pierwszą walkę w USA po ponad rocznej dyskwalifikacji. Margarito został zdyskwalifikowany na rok po tym, jak przed walką z Shanem Mosleyem na jego bandażach wykryto substancję gipsową.

"Chcę podziękować Bobowi Arum, za to, że doprowadził do tej walki. Byłem o to starcie pytany od dawna. To co działo się wcześniej jest już za nami, więc skupmy się na tym, co jest dziś. Chcę pokazać wszystkim, że nadal jestem świetnym pięściarzem. Skupmy się na tym co jest teraz i zapomnijmy o przeszłości. Dziękuję komisji stanu Texas oraz federacji WBC." - powiedział Margarito.
boxingnews.pl

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
Antonio przegiął i zgadzam się z Oscarem De La Hoyą że nie powinien dostać tej licencji,i za co dostaję tą szansę walki o pas WBC?
(Bóg wie ile razy jeszcze użył tych bandaży)

Pacman Ko!obstawiam że tak około od 6 do 10rundy powinien zakończyć tą walkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sklep ze sprzętem bokserskim w Szczecinie

Następny temat

JIU JITSU A ROZWÓJ KARKU..

WHEY premium