SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Manny Pacquiao vs Juan Manuel Marquez IV 8 Grudnia w MGM Grand w Las Vegas

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5082

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563


Co Wy na to Panowie ? odgrzewany niepotrzebny kotlet, czy mega walka ? wg. mnie mimo, że Manny wygrał 3 poprzednie starcia, które były bardzo wyrównane to jednak Oni mają jeszcze coś do udowodnienia. Na pewno będzie to ciekawsza walka, niż vs Bradley II

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Walkę oglądałem na żywo i byłem w szoku! Manny popełnił kardynalny błąd i kosztowało go to tragicznie.... Zaraz po tym KO przeleciała mi przez głowę walka Paca z Hattonem i to potężne KO na Angolu... Manuel potrafi genialnie kontrować i pokazał wszystkim ,że mimo swoich 39 lat prezentuje się wręcz fenomenalnie.

Z jednej strony myślę sobie starczy... Wszystkie ich walki były mega wyrównanymi bataliami ostatnia do momentu KO zapowiadała się wspaniale! Zwroty akcji wspaniałe wymiany ale los sprzyjał tamtego wieczora Marquezowi i to podsumował te pojedynki. Poza tym wiek bardzo działa na niekorzyść Manuela tak na prawdę nikt nie wie jak może zaprezentować się np w kwietniu w ewentualnej piątej konfrontacji.

Ale z drugiej strony pałam rządzą obejrzenia kolejnej morderczej walki w ,której emocji nie zabraknie a ciśnienie przed nią będzie z pewnością o wiele większe niż przed czwartą walką... Dziad Arum pewnie poruszy morza i góry aby sfinalizować taki pojedynek... Ciekawe tylko czy Marquez zdecyduje się powrócić jeszcze między liny oraz ciekawe jakim pięściarzem będzie Manny po tym ciężkim nokaucie.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Niby chciałem żeby Paco zamknął Bradleya, ale z drugiej strony dobrze że go olał. Walki Pacman Marquez zawsze są ekscytujące i fajnie się je ogląda. Myślę że i tym razem będzie podobnie.

Swoją drogą to Manny na konferencję dzisiaj przyszedł z 50Centem. Ten to kumpli zmienia..;]

Zmieniony przez - Maj-kel w dniu 2012-09-18 11:27:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Ciekawe czy Marquez po raz ostatni wzniesie się na wyżyny swoich umiejętności. Szkoda ,że boks dla Pac Mana zszedł już na dalszy plan. Oczywiście szkoda również że nie doszło do jego walki z Floydem kiedy był na to odpowiedni czas...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1750 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23076
Pacman na punty zapewne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
chciałbym zobaczyć marqueza wygrywającego.już został oszukany wystarczająco.mam nadzieję że wydobędzie z siebie to coś i wygra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563





pięknie złapał gościa Marquez tym prawym. Pacman podobno zardzewiały na sparingach - ale to ponoć norma na początku u niego

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Marquez to jeden z moich ulubionych bokserów, niesamowita kontra jest rzeźnikiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531
Haha wsłuchajcie się w słowa muzyki przy tej akcji.
She says: Hello <jeeeeeeb> You fool, I love You ...



Zmieniony przez - LaRive w dniu 2012-11-03 11:01:30

Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Panowie walka co raz bliżej - Pacman ponoć bezlitosny, agresywny i silny jak za starych czasów

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45904
a ja bym chciał zobaczyć jak JMM usadza Pacmana na deski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Marquez jeśli chce wygrać to musi to zrobić przed czasem, bo wiadomo jak z tymi punktami jest.
Ale będzie ciężko Pacman przez decyzję obstawiam tak na 80%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aikido w Krakowie

Następny temat

Siniaki i ślady na skórze

WHEY premium