Juan „Diesel” Morel, którego zobaczymy na zawodach Mr. Olympia pochwalił się swoją formą na Instagramie zaledwie 5 dni przed startem. Jego ciało wygląda naprawdę niesamowicie, a widoczne żyły naprawdę robią wrażenie!

Morel nigdy nie znalazł się w pierwszej piątce na Olympii… Najwyższa pozycja jaką uzyskał to dziesiąte miejsce w 2014 roku. W ubiegłym roku był dopiero szesnasty, ale w tym roku podczas zawodów New York Pro i Arnold Classic South America Pro zdobył już I miejsce. Nie twierdzimy, że “Diesel” pokona faworytów do zdobycia statuetki Sandowa, ale na pewno może powalczyć o miejsce w pierwszej dziesiątce. Wygląda naprawdę imponująco - przynajmniej na tym zdjęciu na Instagramie. Napisał, że jest bardzo podekscytowany wyjazdem do Vegas i nie może uwierzyć w to, jak jego ciało z dnia na dzień się zmienia.

Pamiętajcie, że już w ten weekend odbędą się zawody Mr. Olympia 2019, gdzie zobaczymy na scenie najlepszych zawodników z całego świata. Wszyscy szlifują formę, aby zdobyć jak najwyższą lokatę, ale zwycięzca może być tylko jeden!