SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Manny Pacquiao wypunktował Bradleya na zakończenie kariery

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 3411

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jedyny w historii boksu czempion ośmiu kategorii wagowych Manny Pacquiao (58-6-2, 38 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Timothy'ego Bradleya (33-2-1, 13 KO) na gali w Las Vegas. Po zakończeniu dwunastu rund, wszyscy trzej sędziowie punktowali 118-110 dla Filipińczyka.


Jedyny w historii boksu czempion ośmiu kategorii wagowych Manny Pacquiao (58-6-2, 38 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Timothy'ego Bradleya (33-2-1, 13 KO) na gali w Las Vegas. Po zakończeniu dwunastu rund, wszyscy trzej sędziowie punktowali 118-110 dla Filipińczyka.


Pojedynek lepiej rozpoczął się dla Amerykanina, który był szybki oraz precyzyjny. Bradley trafiał prawym prostym i dobrze pracował na nogach. Od trzeciego starcia Pacquiao zaczął dobrze wchodzić w walkę i coraz częściej trafiał lewym prostym bitym z odwrotnej pozycji.

W końcowych sekundach siódmej rundy Bradley był po raz pierwszy liczony po krótkim lewym sierpowym. W dziewiątej odsłonie Amerykanin ponownie wylądował na deskach po uderzeniu z lewej ręki. W końcowych trzech starciach obaj pięściarze byli już zmęczeni i nie ryzykowali otwartych ataków.

Dla "Pac Mana", który boksuje od 1995 roku, był to ostatni występ na zawodowych ringach. - To był mój ostatni pojedynek, podjąłem decyzję, że kończę karierę - powiedział po walce Filipińczyk.

Jak oceniacie występ Filipińczyka. To była ostatnia walka Manny'ego co sądzicie o jego karierze?


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-04-10 09:59:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Nie jestem do końca pewny czy odkopując ten archeologiczny cud naraziłem się na bana ale mimo to, zachęcam wszystkich do ponownego przeczytania tej zażartej wojny idei. Coś pięknego

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś tu został.


Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 2020-08-05 17:33:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 19 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 161
Czekałem z tym info jakiś już czas, i teraz jest właściwy moment.

Zresztą wie o tym cały świat, ludzi zajmujących się sztukami walki.

Manny Pacquiao jest wielkim fanem Brucea Lee i jkd i wiele rzeczy wzial od Brucea do swojego stylu boksowania. Jego dietetyczką była uczennica Sifu Teda Wonga. No i Manny otwarcie to przyznaje że Bruce Lee dla niego to nr 1












Zmieniony przez - JKDPL w dniu 2016-04-10 11:36:51
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 19 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 161
No i Pacman też czyta

6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Walka mi się podobała. Niestety nie mogę sobie wybaczyć, że nie obejrzałem jej na żywo. Liczę, ze to nie jest ostatni występ genialnego Pacmana który w wywiadzie po walce nie brzmiał jak osoba kończąca karierę dając sobie furtkę na kolejny występ.

Btw. Chodzą słuchy, że rząd podwyższając najniższą krajową także inspirował się Brucem Lee i jego JKD.


Zmieniony przez - MoonDancer w dniu 4/10/2016 1:28:46 PM
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już trochę lat ma może dałby jeszcze kilka walk, ale nie wiele, sporo już przewalczył, zużyty też jest trochę (KO od Marqueza zapadło mi w pamięci). MoonDancer dawno cię na forum nie było. Brodnicy zresztą także, trochę przesadzasz już z tym Brusem Li JKDPL.


Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2016-04-10 13:52:43
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
Dawno, dawno... ale jak zawsze znalazł się ktoś kto widział odniesienie do JKD w myciu naczyń to jest tak i teraz xD Ja także lubie Bruce'a. Ale to jest tak jak z Conorem i jego psychofanami. Większy odsetek hejtow Conora łapie nie sam MysticMac ale wpisy na youtube Conor King bla bla bla... tak i w tym wypadku drażni mnie i n8e tylko mnie na siłę udowadnianie, że wszystko zaczęło się od JKD i to JKD jest odpowiedzią na wszystko. To jest takie sztuczne i na siłę.

Tak jak w przypadku Conora i JKD jestem fanem nurtu/osoby docelowej odpowiadającej za to. Antyfanem natomiast kultu i ślepo zapatrzonych ludzi wchodzących na poziom psychicznego uzależnienia od wielbienia i udowadniania...
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 19 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 161
Pac man ma nawet aplikacje instruktazowke o Jun Fan Gung Fu z Seattle. Moondancer mam.z tymi ludzmi kontakt wiec podaje konkretne argumenty. Nie rozumiem po co wymyslasz wlasne niczym poparte niczym teorie.

Jakie argumenty taki rozmowca.

Obejrzyj sobie te filmiki z youtube co wstawilem,





4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź nie przesadzaj, mówiłeś ostatnio sporo o Conorze jako, że korzysta z JKD, a przegrał i to sromotnie w stójce pewnie ze wstydu przez to poszedłeś do innego działu i teraz tu piszesz o JKD. Weź idź z tą reklamą gdzie indziej. Manny to co najwyżej kilka razy o nim wspomniał, żeby psychofanom Brusa Li nie zrobiło się przykro.
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28730
JKDPL
Pac man ma nawet aplikacje instruktazowke o Jun Fan Gung Fu z Seattle. Moondancer mam.z tymi ludzmi kontakt wiec podaje konkretne argumenty. Nie rozumiem po co wymyslasz wlasne niczym poparte niczym teorie.

Jakie argumenty taki rozmowca.

Obejrzyj sobie te filmiki z youtube co wstawilem,









Pozdrów Bruce'a. Powiedz, że uwielbiam jego filmy☺
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 19 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 161
Agares ogarnij sie, nie mowilem.ze Conor cwiczy jkd czy stosuje bo nie mial.sie od kogo nauczyc jkd. Agares czytaj ze zrozumieniem. Dietetyczka pacmana jest uczennica Teda Wonga (mam z nia kontakt) jak.i z tym czlowiekiem co stoi na zdjeciach z Pac manem bo to.uczen Taky Kimury, a sam pacman mowi.ze Bruce jest idolem jego i ze wzoruje sie na tym jak.uderzal Lee. Agares nic nie reklamuje to co napisalem jest ogolnie znanym.faktem.w swiecie ludzi trenujacych, podkreslam trenujacych sztuki walki. Masz Az taki problem w zaakceptowaniu tego co.i tak.caly swiat wie? Lol

Nie mam czasu na kolejne sprzeczki.


Zmieniony przez - JKDPL w dniu 2016-04-10 14:57:32
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie gdyby nie ty nie dowiedziałbym się o JKD, gdyby nie ty. Poza tym czemu najlepsi w MMA zamiast np. Muay Thai nie trenują JKD?
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co będzie dobre dla mnie

Następny temat

Poszukuję trenera indywidualnego boksu w Warszawie

WHEY premium