SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnosnie kariery bokserskiej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Powiem tak o rozpoczeciu kariery zawodowej mysle juz od roku. Obecnie mam 16 lat a boks trenuje rok albo dwa juz nie pamietam :) Ale chodzi mi glownie o to czy potrzebne sa jakies szczegolne osiagniecia by sie zalapac na zawodowstwo. Czy musze wygrac jakies amatorskie mistrzostwa lub cos w tym stylu.
Wzrost: 180 cm
Waga: 91 kg
Z gory dziekuje za odpowiedz

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Oprócz wzrostu napisać mogłeś o osiągnięciach w boksie Już jest podobny temat
Mile widziany występ na Igrzyskach Olimpijskich, no a na pewno większe imprezy amatorskie, chociaż jak masz jakieś znajomości to może ktoś Cię na jakąś mniejszą galę wkręci

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Moim zdaniem to masz wogóle złe podejście. Każdy chciałby być od razu zawodowcem, na takie rzeczy trzeba pracować. Masz już jakieś zawody za sobą? Walki?

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Wczoraj taki sam temat ktoś założył. Zanim zapytasz popatrz!

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 3834 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41311
dlatego dałem mu linka

KB/MT/MT + BJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
dziekuje za odpowiedzi :)
zapewne myslicie ze ja to po obejrzeniu walki tak wyskoczylem z tym pytaniem :) otoz nie :) mysle o tym juz od 2-3 lat a trenera mam jakby to ujac prywatnego xD
Jeszcze raz wielkie dzieki

Zmieniony przez - AdamV w dniu 2009-10-29 21:34:28

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Czyli chcesz być zawodowcem a nie walczysz z innymi? Świetny pomysł.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 803
To troche tak jak bym sobie pomyslal "A, zapisze sie na boks potem moze na zawodostwo sobje przejde... w sumie to przejde ale najpierw wypada troche poboksowac amatorska choc nie koniecznie" Rozwala mnie troche te podejscie. Moim zdaniem jezeli chcesz na tym zarobic to musisz miec jakies wieksze osiagniecia. Moze dodatkowo ktos Ciebie wypatrzy. Zle nastawienie moim zdaniem ja najdalej to bylbym przy mistrzostwach polski juniorow albo na kolejen walce, sparingu a nie o zawodostwie myslisz :P ale powodzenia jak cos wyslij czek.

Zmieniony przez - Ramboss w dniu 2009-10-29 21:43:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
myslisz o zawodowstwie od 3 lat , trenujesz od roku (na dodatek nie jestes pewien czy nie 2 ) z "prywatnym trenerem" i masz 16 lat coos mi sie nie zgadza ale ok
narazie pomysl o zapisaniu sie do klubu i karierze amatorskiej to za pare lat moze zostaniesz zawodowcem ;]

Zmieniony przez - szary90 w dniu 2009-10-29 22:28:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
walcze z innymi... Poprostu sie pytam... Ale widze ze za madrych odpowiedzi nie dostaje no coz. Prosze o t/c

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK ODDYCHAĆ PODCZAS WALKI?

Następny temat

Muay Thai, a siłownia.

WHEY premium