SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie wojska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybaczcie że takie błahe pytanie tutaj zamieszczam
Otóż jest taka akcja że mogę mieć w sądzie sprawę o fałszerstwo i jeśli na przykład dostanę grzywnę to czy będę figurował jako karany i czy będę mógł iść do wojska?
SOGi byndom oczywiscie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
w policyjnych aktach zostanie to na zawsze(no chyba ze im się akta zawieruszą )
ale w KRK każde przestępstwo ma określoną "ważność". Po jakimś czasie ulega ono zatarciu.
W przypadku skazania sprawcy na karę w zawieszeniu, zatarcie skazania następuję z mocy prawa z upływem 6 miesięcy od zakończenia okresu próby, przy czym nie jest możliwe wcześniejsze zatarcie takiej kary.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Pewnie podrobiles legitymacje szkolna?

Wydaje mi sie ze jesli wyrok bedzie skazujacy to bedziesz figurowal jako skazany, bo falszerstwo to przestepstwo a nie wykroczenie.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli jeśli grzywne się dostaje czy cuś w ten deseń to potem nie ma opcji żeby póść do woja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 971
Hmm u mnie w jednostce było bardzo dużo ludzi skazanych za jakieś rozboje itp. Wiec pewnie z fałszerstwem raczej tez pójdziesz bez problemu. Problem jedynie będziesz miał gdybyś chciał wyjechać na misje tam biorą ludzi "czystych" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Noi gdybys chcial zaczepic sie w wojsku na stale a nie tylko odsluzyc kilka miesiecy z poboru.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8244
Pamietam jak sluzylem w Straży Granicznej to mialem na kompanii kolesia pobor ode mnie młodszego, wy***ali go do MONu za krzywoprzysiedztwo z cywila. Najgorsze było to, że zostały mu 3 miechy do wyjścia.

Dowodem na to, że człowiek jest najszlachetniejszym stworzeniem na Ziemi, jest fakt,
że nigdy żadne zwierzę temu twierdzeniu nie zaprzeczyło.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
żeby nie zakładać nowego tematu to zapytam tutaj jak bo mnie to już nurtuje te pytanie od jakiegoś czasu:
kiedyś tzn w 7 klasie szkoły podstawowej pobiłem gościa i on zrobił obdukcje i tam była jakaś sprawa dostałem tylko kuratora rodzinnego, i teraz byłem na komisji wojskowej i tam się laska pytała czy miałem jakieś utarczki z prawem to powiedziałem że byłem właśnie w ten sposób karany, po badaniach dostałem jeszcze skierowanie do psychologa, wyszło że jestem normalny, dostałem kat. A i póxniej jeszcze na rozmowie gadałem z tym wojakiem z komisji i on coś tam gadał że to sąd rodzinnny czy tam dla nieletniech (to chyba to samo) i nie potrzebne te badania i teraz niewiem jak to wygląda, jestem uznawany jako karany w normalnym sądzie czy nie?? i jeszcze bo podobno dla tych karanych są podobno przydzielane ostrzejsze jednostki jak już bym szedł do wojska
co mam otym wszystkim myśleć?

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
uwaga podaje sposob jak sprawdzic czy jest sie karanym

bierzesz dlugopis i 50 pln wsiadasz w jakis transport ktorym dostaniesz sie do (to sie chyba tak nazywa) rejonowego rejestru osob karanych i bla bla bla i ble ble ble (strasnie dlugo nazwo) i tam w pko kupujesz taki znaczek ktory se przyklejasz na taka kartke co ja dostaniesz od takiej pani i tam wpisujesz imie nazwisko pesel i inne bezdety i pani albo ci da pieczatke o tym ze nie figurujesz w krajowym rejestrze osob karanych i bla bla bla i ble ble ble albo ze figurujesz (wtedy jak sie pewnie domyslacie nie dosc ze 50 pln w plecy to jeszcze kaszana i obciach w domu no ale bywa i tak)

teoria a rzeczywistosc

w teori do wojska nie powinny isc osoby karane sadownie
praktyka hehe takich jest najwiecej (dzolk ale tak naprawde to wszyscy to maja w dupie chyba ze takie sa jednostki co se moge przebierac do woli jak bdsz czy bkp a i tam roznie bywa)

gdzie NA PEWNO nie dostaniesz sie bez papierka podbitego jako "nie figuruje":
-Szkoly wojskowe
-policja
-bor
-wiele innych tego typu
-oraz do szkoly ochroniarskiej np i tego typu ******l

jak to jest z pobiciem w 7 klasie to niewiem czy bylo gnoja tak sprac zeby nie pamietal od kogo dostal

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Bregalad kiepski ten twoj sposob na sprawdzenie czy sie ma czyste papiery czy nie. Jesli cos przeskrobiesz to przez jakis czas bedziesz mial to w papierach i zaswiadczenia o niekaralnosci nie dostaniesz. Po jakims czasie, zaleznie od popelnionego czynu, twoje grzechy zostaja odpuszczone i znowu masz NIBY czyste papiery. Problem w tym ze jesli starasz sie o prace w Borze, Policji, SG ....itd, to oni i tak sie o tym dowiedza.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
no wlasnie sprawa jest taka ze teoretycznie sie kartoteke usuwa ALE zostaje ona do dyspozycji policji... wiec na jedno wychodzi

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8244
Tank nie koniecznie. Moj kumpel mial zawiasy a i tak sie dostal do SG, tylko po 2 latach. Nawiasy mu cofneli, a to ze mial wyrok zostawil dla siebie i nikt nic nie wiedzial.

Dowodem na to, że człowiek jest najszlachetniejszym stworzeniem na Ziemi, jest fakt,
że nigdy żadne zwierzę temu twierdzeniu nie zaprzeczyło.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wore BoXerski!

Następny temat

zapasy w domu

WHEY premium