SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mamdouh ‘Big Ramy’ Elssbiay - 2x Mr. Olympia

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 583354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5409 Napisanych postów 15426 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388424
ta twoja zbitosc to raczej dojrzalosc, ktorej jak na jego mlody wiek narazie brak... tutaj chyba wiekszosc mysli ze prosi ciwcza jak warren, nap*****lajac sztangami o sciany zeby tynk z sufitu sie sypal i doobson latal ze szpachla, drzac ryja co 2gie slowo motherf***er i zalewajac wszystkie maszyny potem... takie rzeczy to tylko w erze i niektorych filmach, jak cutler wyglada a jak cwiczy? przysiad? od 20 lat nie mial na plecach wiecej jak 180kg, zreszta przysiady robi w wiekszosc max po 3 talerze na suwnicy, to samo klata czy barki, to nie sa jakies kosmiczne ciezary, poogladajcie filmiki rhodena czy nawet melona - tak wlasnie cwicza prosi w dzisiejszych czasach, gdzie farmakologia na ich poziomie robi wiekszosc roboty a oni tylko troche pomagaja stymulujac miesien na maszynach - to nie sa czasy muzera gdzie lykal mete garsciami, czy arnolda gdzie siedzial i tachal tony po od 2-4 godzin na 1 treningu, teraz juz wiedza ze nie warto.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
boże no następny Czy ja gdziekolwiek napisalem ze ma tak trenowac ? Albo ze wiem najlepiej ? Wiem ze przy nich mam małą wiedze o tym wszystkim jak to działa, tylko po prostu napisalem ze dziwi mnie dlaczego tak trenuje tylko na maszynach przez co robi ciagle izolowane cwiczenia i nie ma sylweki gęstej i zbitej, a wy juz dorabiacie sobie historie ze ooo 40 centymetrowy leszcz wie lepiej, albo ooo ma cwiczyc i wydzierac ryja. Ja p******e....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
to Ty się dziw i rozkminiaj dalej głupawe rzeczy, a Big Ryba zrobi progres. I każdy będzie szczęśliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
cos niesamowitego co wy tu wymyslacie. A na jakiej podstawie twierdzicie,ze cwiczy tylko na maszynach?
bo tyle pokazuja na filmach? Przeciez filmy to tylko ulamek i tylko wybrane motywy.
druga rzecz - do zawodow przygotowujac sie wybiera sie cwiczenia izolowane a wiec glownie wlasnie maszyny.

nie tworzcie tu zadnej filozofii. TO pro. Ma nieporownywalna wiedze i zaplecze z nami tu wszystkimi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Taa.. A Ronnie robił martwy z 400kg na każym treningu i suwnice z ponad toną.. <facepalm> Te filmiki nijak sie mają do prawdziwych treningów, a tu co chwile ktoś wyciąga wnioski że ten sie obija bo trenuje tylko na maszynach a Branch jest niezniszczalny i katuje sie tak jak na filmie..

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 848 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13388
Zapomnieliscie dodac ze trzymaja sie diety nie pija alkoholu nie imprezuja i tylko cwicza jedza i spia to ich cale zycie....hehe

HOOLIGANS FROM ARKA GDYNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Poprawka to nie ich zycie a praca Za to wiekszosc tutaj idzie do pracy na 8 czy tam 12 h a oni przez ten czas siedza na kanapie i zra i cardio robia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Debiuty 2013-Ostrów Mazowiecka

Następny temat

Kolejna premiera:Trenuj z Mistrzem:Adam Adamski i Userzy SFD pakują tricepsy

WHEY premium